× بستن تبلیغات
نوامبر
17
2017

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل docx
حجم فایل 47 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 36

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی

فروشنده فایل

کد کاربری 4674

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

حاکمیت شرکتی ناشی از جدایی مالکیت از مدیریت و واکنشی به مسأله نمایندگی است. موضوع حاکمیت شرکتی تا قبل از ارائه تئوری نمایندگی در دهه 1970 توسط جنسن و مک‌لینگ، کمتر مورد توجه بود، اما در پی ارائه این تئوری، روابط نمایندگی به صورت گسترده‌ای موضوعات مختلف ادبیات مالی، از جمله حاکمیت شرکتی را تحت تأثیر قرار داد. این موضوع با توجه به رخدادهای اخیر اهمیت بیشتری نیز یافته است. به طور مثال فروپاشی شرکت‌های بزرگی که پیش از این به آن اشاره کردیم، موجب ایجاد ضرر و زیان بسیاری برای سرمایه‌گذاران و ذینفعان شد. و با پی‌گیری علل آن، مشخص شد که این ورشکستگی‌های کلان ناشی از سیستم‌های ضعیف حاکمیت شرکتی در سطح بین‌المللی بوده است. “به دنبال این فروپاشی‌ها و موارد مشابه دیگر، کشورهای سراسر دنیا سریعاً واکنش بازدارنده‌ای به حوادث مشابه نشان دادند. در آمریکا به عنوان یک واکنش سریع به این فروپاشی‌ها، لایحه ساربینز آکسلی[1] در جولای 2002 تصویب گردید که (از سال 2004 لازم‌الاجرا است) و در ژانویه 2003 گزارش‌های هیگس و اسمیت در بریتانیا در پاسخ به شکست‌های حاکمیت شرکتی، انتشار یافتند”. [14].

در سال‌های اخیر، مفهوم حاکمیت شرکتی به یکی از جنبه‌های اصلی و پویای تجارت مبدل گشته است و پیشرفت‌های متعددی درخصوص نحوه اعمال حق حاکمیت شرکتی در سطح جهانی مشاهده می‌شود. به عنوان مثال، سازمان توسعه اقتصادی[2] به عنوان یک سازمان بین‌المللی، استانداردهای قابل قبول بین‌المللی را در این مورد فراهم می‌کند. همچنین به واسطه اقبال روز افزون به مسئله حاکمیت شرکتی در جامعه متخصصان، تحقیقات آکادمیک در این زمینه رونق گرفته و معیارهای نوین در این حوزه پدید آمده است و در دانشگاه‌های پیشرو این موضوع در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) به عنوان یک سر فصل مستقل تدریس می‌شود. [38].

حاکمیت شرکتی چارچوبی را برای هدایت و اداره موثر، کارآمد و صحیح بنگاه‌های اقتصادی و در جهت حداکثر سازی منافع سهامداران ایجاد می‌کند. این نظام در جهت حمایت و صیانت از حقوق و منافع تمامی سرمایه‌گذاران و سهامداران در شرکت و کاهش تضاد منافع بین مدیران و سهامداران ایجاد و تقویت می‌شود. نظام راهبری ضمن ارائه چارچوب قانونی و مقرراتی برای تعیین روابط و مسئولیت‌های میان سهامداران، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و سایر ذینفعان به دنبال آن است که تضمین عملکرد رقابتی لازم جهت صحت و سلامت فعالیت‌ها و حصول اطمینان نسبت به رعایت حقوق ذینفعان و ارائه معیارها و مکانیزم‌های نظارت و کنترل بر فعالیت‌های مدیران و الزام پاسخگویی آن‌ها راجع به فعالیت‌های خود در جایگاه عامل را فراهم آورد. حاکمیت شرکتی ناظر به کمیته حسابرسی، ترکیب مدیران، استقلال حسابرسان، ساختار مالکیت، کنترل و سهامداران عمده و جزء است و به دنبال برقراری تعادل میان اهداف اقتصادی و اطمینان از هم‌جهت بودن اهداف فردی با اهداف همگانی است. تحقیقات نشان می‌دهد حاکمیت شرکتی می‌تواند باعث بهبود کیفیت گزارشگری مالی، بهبود امور اجرایی توسط شرکت‌ها، شفافیت و پاسخگویی گردد. [38].

2-2-1 تاریخچه حاکمیت شرکتی

موضوع حاکمیت شرکتی از اوایل دهه 1990 در انگلیس، کانادا و امریکا در پاسخ به مشکلات ناشی از فقدان اثر بخشی هئیت مدیره شرکت‌های بزرگ دنیا مطرح گردید. مبانی اولیه حاکمیت شرکتی با تهیه گزارش کاربری[3] در انگلیس، گزارش دی[4] در کانادا و مقررات هئیت مدیره در جنرال موتورز امریکا شکل گرفت و بیشتر به موضوع راهبری[5] شرکت‌ها و حقوق سهامداران متمرکز بود اما بعدها با طرح موضوعات و پدید آمدن مشکلات ناشی از فعالیت نادرست شرکت‌های بزرگ، با توجه جدی به حقوق ذی‌نفعان و سایر مسائل مربوط به جامعه، تکامل پیدا کرد. در سال‌های اخیر پیشرفت‌ها عمده‌ای در موضوع حاکمیت شرکتی در سطح جهانی صورت گرفته است. [52].

سازمان‌های بین المللی مانند شبکه جهانی حاکمیت شرکتی[6]، اتاق بازرگانی بین‌المللی[7]، بانک جهانی[8]، انجمن مشترک المنافع حاکمیت شرکتی[9]، سازمان توسعه و همکاری‌های اقتصادی و فدراسیون بین‌المللی حسابداری[10] و همچنین مؤسسات رتبه بندی همانند S&P[11] استانداردهای قابل قبول بینالمللی را در این مورد فراهم کرده‌اند. [52].

2-2-2 تعاریف حاکمیت شرکتی

به عقیده حساس یگانه (1385)،” برای دست‌یابی به تعریفی جامع و کامل از نظام حاکمیت شرکتی‏ لازم است به فرایند طرح و تکوین این مفهوم بپردازیم. بررسی متون‏ متعدد و معتبر نشان می‏دهد که اولین و قدیمی‌ترین مفهوم عبارت‏ حاکمیت شرکتی، از واژه لاتینGubenare به معنای هدایت کردن‏ گرفته شده است که معمولاً در مورد هدایت کشتی به کار می‏رود و دلالت بر این دارد که اولین تعریف حاکمیت شرکتی بیشتر بر راهبری تمرکز دارد تا کنترل”. [19].

بررسی ادبیات مرتبط با حاکمیت شرکتی، نشان‌دهنده عدم وجود تعریفی مورد توافق از این مفهوم و تفاوت میان تعاریف آن در کشورهای گوناگون است. می‌توان تعاریف ارائه شده را در قالب دو تئوری نمایندگی، و ذی‌نفعان مطرح کرد. از دیدگاه تئوری نمایندگی، حاکمیت شرکتی به رابطه بین شرکت و سهامداران محدود می‌شود. این دیدگاه یک الگوی قدیمی برای طرح مباحث حاکمیت شرکتی است. اما از دیدگاه تئوری ذی‌نفعان، می‌توان حاکمیت شرکتی را به صورت یک شبکه از روابط دید که نه تنها بین شرکت و مالکان آن‌ها (سهامداران) بلکه بین شرکت و عده زیادی از ذی‌نفعان از جمله کارکنان، مشتریان، فروشندگان، دارندگان اوراق قرضه و … وجود دارد. “بررسی کلی تعاریف حاکمیت شرکتی در متون علمی، نشان می‌دهد که تمام آن‌ها دارای ویژگی‌های مشترک و معینی هستند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها پاسخگویی است”. [18].

“تعریف حاکمیت شرکتی متناسب با رویکردی که انتخاب شده است، صورت می‌گیرد؛ اگر دیدگاه حاکمیت شرکتی «سهامدار محور» باشد، در آن صورت حاکمیت شرکتی به روش‌‌هایی که در آن به سهامداران نسبت به دریافت بازده وجوه سرمایه‌گذاری شده خود اطمینان می‌دهد تمرکز دارد. اگر مفهوم گسترده‌تری انتخاب شود و «سهامداران و سایر ذینفعان» را در بر گیرد، در آن حالت حاکمیت شرکتی از اینکه شرکت‌‌‌ها مسوولیت پاسخگویی خود را به همه ذینفعان ایفا کرده و در همه فعالیت‌‌های تجاری خود در راستای مسوولیت‌‌های اجتماعی خود عمل می‌کنند، اطمینان حاصل می‌کند”. [19].

در ادامه چند تعریف از حاکمیت شرکتی را به منظور ارائه تعریفی جامع و کامل‏ از این مفهوم ارائه خواهیم کرد.

طبق تعریف ارائه شده توسط فدراسیون بین المللی حسابداران درسال2004، حاکمیت‌‌‌ شرکتی مجموعه‌ای از مسئولیت‌ها و شیوه‌های به کار برده شده توسط هیأت‌ مدیره و مدیران موظف است، و هدف از آن مشخص کردن مسیر راهبردی به منظور تضمین دست‌یابی به هدف‌ها، کنترل ریسک‌ها و مصرف مسئولانه منابع می‌باشد.


[1] Sarbanes–Oxley

[2] Organization for Economic CO- operation and Development (OECD)

[3]Cadbury

[4]Dey

[5] Strategy

[6] International conporate Goyerrmce Network (ICGN)

[7] International champer of commerce(ICG)

[8]World Bank

[9]Common Wealth Association, for corporate Governanee

[10] International federation Accounting (IFAC)

[11] Standard & Poor’s (S&P)

لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی


http://dahe60.blog.ir/post/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%20%D9%88%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%DB%8C%20%D8%AD%D8%A7%DA%A9%D9%85%DB%8C%D8%AA%20%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C

[PDF] اصل مقاله (1015 K) – مطالعات تجربی حسابداری مالی
qjma.atu.ac.ir/article_134_1f686cd48d8a52a676fa6c610ef52ec2.pdf‎Cached
Similarحاکمیت شرکتی، ساختار مالکیت، ترکیب هیئت مدیره، کارایی مدیریت موجودی کاال.
*. استاد. اری … ی عام اعمال. یم. شود. و مطابق با آن. چگونگ. ی. پاسخگو. یی شرکت به
سهامداران و. همچن. نی …. در نتیجه در این مورد مالکان نهادی با اتخاذ نقش فعال در نظارت بر
…. آوری اطالعات مربوط به بخش مبانی نظری و پیشینه پژوهش از کتب، مجالت و. سایت.
[PDF] 2 ﺑﯿﺎن ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ 2
ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/541617‎Cached
Similar2 ژانويه 2012 … ادﺑﯿـﺎت و ﭘﯿﺸـﯿﻨـﻪ ﺗﺤـﻘﯿـﻖ. ﺑﺨـﺶ اول … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ … اﺻﻮل ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﺳﺎزﻣﺎن
ﻫﻤﮑﺎري و ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻗﺘﺼﺎدي ….. ﺧﻼﺻﻪ ي وﯾﮋﮔﯿﻬﺎي ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎي ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ …. ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻣﺤﻘﻘﺎن ﻗﺮار
ﮔـﺮﻓﺘﻪ و ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾﮑﯽ از ﻣﻮﺿﻮﻋـﺎت ﻣﻬﻢ ﺑﺮاي ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران ﻣﻄﺮح ﮔﺮدﯾﺪه ﻣـﻮﺿـﻮع.
ارتباط بین حاکمیت شرکتی و عملکرد شرکت بر مبنای رگرسیون فازی
faar.iauctb.ac.ir/article_511734_0.html‎Cached
Similarامروزه در اهمیت و جایگاه حاکمیت شرکتی برای موفقیت شرکت‌ها تردیدی نیست.در این
تحقیق ارتباط … 2- مروری بر مبانی نظری و پیشینه تحقیق. 2-1-مفهوم حاکمیت …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق: مالکیت نهادی (سهامدار نهادی) و شرکتهای …
www.accpapers.com/…/361-مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-مالکیت-نهادی-سه‎Cached12 آوريل 2016 … مبانی نظری و پیشینه به روز (تا آخر سال 94) مالکیت نهادی ، ورشکستگی … در
مطالعات پژوهش های حسابداری و مالی: سرمايه گذاران نهادي ناظر از انگيزه ي بالاتري … و
در نتيجه ارتقاي عملکرد شرکتها خواهد شد (ابراهیمی کردلر و همکاران، 1389)…. پژوهش
در مورد علل ورشكستگي در بسياري از كشورهاي سراسر جهان انجام شده است .
مبانی نظری و پیشینه فصل دوم پایان نامه – ترجمه تخصصی حسابداری
www.accpapers.com/…/7-مبانی-نظری-و-پیشینه-فصل-دوم-پایان-نامه‎Cachedتهیه و تنظیم فصل دوم پایان نامه حسابداری با مبانی نظری و منابع معتبر و جدید و
پیشینه های به … مبانی نظری و پیشینه حاکمیت شرکتی، مدیریت سود عملکرد مالی.
[PDF] هزینه چسبندگی و شرکتی حاکمیت سود، بررسی رابطه بین مدیریت
research.iaun.ac.ir/pd/…/pdfs/PaperC_5643.pdf‎Cachedشرکتی،. چسبندگی. هزینه. بیان مسئله و پیشینه پژوهش. دیدگاه سنتی در مورد
رفتار هزینه ها حاکی …. شدت. چسبندگی. هزینه ها در. ژاپن. پس. از. انفجار. حباب دارایی،
. نشاندهنده. ی. این ….. مبانی نظری و پیشینه پژوهش از روش کتابخانه ای استفاده شده
است.
[PDF] فصلنامه حسابداري مالي – ResearchGate
https://www.researchgate.net/…Corporate…/Studying-the-Effect-of-Corporate-Governance-on-Risks-Disclosure-in-Tehran-Stock-Exchange.pdf‎Cachedبر افشای ریسک را در بورس اوراق بهادار تهران مورد بررسی قرار دهد. پژوهش. حاضر به
این … مبانی نظری و پیشینه پژوهش، روش پژوهش، تحلیل مدل. های پژوهش و … راهبری
شرکتی ارائه می. شود. -2. -1. افشا. ی. یر. سک. افشای ریسک می. تواند به. عنوان
منبعی از …
[PDF] فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/…/pdf/فصل%202.pdf‎Cached
Similarوابسته به جوامع اشتراکی حکومت می کرد، آنها را وا می داشت تا در هنگام اتفاقات …
اطمینان برای آنها هست که در صورت تحقق خطر مورد انتظار لطمه ای به دارایی و گردش ….
مبانی. نظری. و. پیشینه. پژوهش. ١٥. در کشورها. ی توسعه نیافته، افزون بر ضعف …..
اما منظور از تاکتیک یا ابزار آن است که وسیله و ابزار شرکتها برای جنگیدن در بازار.
[PDF] ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎي ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاري و ارزش ﺳﻬﺎم ﺷﺮﮐﺘﻬﺎي ﭘﺬﯾ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …
jik.srbiau.ac.ir/article_7598_43ea96c19b11cb4d311a3cb7fa485c11.pdf‎Cached8 جولای 2013 … و ﺑﻮرس اوراق ﺑﻬﺎدار . ﺗﺎرﯾﺦ درﯾﺎﻓﺖ: … دوﻟﺘﯽ ﻣﻮﺟﺐ ﺗﺤﻤﯿﻞ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎ ي دوﻟﺖ ﺑﺮ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ ﺷﺪه و در ﻧﻬﺎﯾﺖ اﯾﻦ
ﻣﻮﺿﻮع ﺑﺎﻋﺚ ﮐﺎﻫﺶ ﺳﻮدآوري … ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاران ﻧﻬﺎدي اﺳﺖ ﮐﻪ در ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﻪ آن ﭘﺮداﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ
. ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ اﯾﻦ … ﺑﺮ اﺳﺎس ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي دو دﯾﺪﮔﺎه ﻋﻤﺪه درﺑﺎره ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ ﺳﻬﺎﻣﺪاران ﻋﻤﺪه ﺑﺮ ارزش ﺷﺮﮐﺖ ….
ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ از ﻃﺮﯾﻖ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ در ﺷﺮﮐﺘﻬﺎي ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه در ﺑﻮرس اوراق.
[PDF] ﺗﺤﻠﯿﻞ راﺑﻄﻪ ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ و ارزش اﻓﺰوده اﻗﺘﺼﺎدي در ﺑﻮرس
jma.srbiau.ac.ir/article_2919_8ff7548afc877b975f8acba4c168a3a9.pdf‎Cached
Similarﻣﺒﻨﺎي ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ آزﻣﻮن راﺑﻄﻪ ﻣﯿﺎن ﻋﻨﺎﺻﺮ ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ و ارزش اﻓﺰوده اﻗﺘﺼﺎدي ﺑﺎ ﯾﮏ ﻧﻤﻮﻧﻪ. 122 …
ﯽ،. ﺗﻔﮑﯿﮏ ﻧﻘﺶ ﻣﺪﯾﺮ ﻋﺎﻣﻞ از رﯾﯿﺲ ﻫﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮه و درﺻﺪ اﻋﻀﺎي ﻏﯿﺮ ﻣﻮﻇﻒ ﻫﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮه) ﻓﻘﻂ ﻣﺘﻐﯿﺮ. درﺻﺪ
…. ﺑﺮ اﺳﺎس آﯾﯿﻦ ﻧﺎﻣﻪ اﺻﻮل راﻫﺒﺮي ﺷﺮﮐﺘﯽ، …. ارﺗﺒﺎط. ﺑﯿﻦ. ارزش ﺷﺮﮐﺖ. و ﺷﺎﺧﺺ ﻫﺎي. ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ. ﺷﺮﮐﺘﯽ
ﻣﻮﺛﺮ را. ﻣﻮرد ﺗﺠﺰﯾﻪ. و. ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻗﺮار داده اﻧﺪ .آن … ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ذﮐﺮ ﺷﺪه ، ﻓﺮﺿﯿﻪ ﻫﺎي زﯾﺮ ﻣﻄﺮح. ﻣﯽ. ﺷﻮد:.
[PDF] تاثیر مالکیت خانوادگی بر ساختار سرمایه شرکت های پذیرفته شده در …
jik.srbiau.ac.ir/article_9515_76ba1951b11624c0d9237e78cc087e65.pdf‎Cachedی ب. ین. مالکیت خانوادگی و ساختار سرمای. ه ی شرکت ها در بازار. سرمایه ایران. دار. د.
… لذا در ادامه پس از بیان مبانی نظری موضوع پژوهش وپیشینه تحقیق به فرضیه ها
ویافته … در مورد موضوع پژوهش می پردازیم . -2. مبانی. نظری و. مروری بر پیشینه
پژوهش. -2 …. تحت تاثیر نوع مالکیت شرکت، محیط اقتصادی وسیاسی ودرجه حاکمیت
شرکتی …
[PDF] بررسی تاثیر مکانیزمهای حاکمیت شرکتی … – دانش حسابرسی
danesh.dmk.ir/article-1-868-fa.pdf‎Cachedهدف پژوهش حاضر » بررسي تاثیر مکانیزم های حاکمیت شرکتی بر گزینش اظهار نظر
…. در مورد حاکمیت شرکتی وجود ندارد، تفاوت های چشم گیری در تعریف ها براساس …
چنین دیدگاهی درقالب نظریه ذی نفعان دیده می شود) حساس یگانه، 1385(. … 4- پیشینه
تحقیق ….. همچنین در شکل گیری نهادها ی تحلیل گران مالی در بازار سرمایه بکوشد .
[DOC] بررسی تاثیر خصوصیات اصول راهبری شرکتها بر مدیریت مالیات
danesh.dmk.ir/browse.php?a_id=435&slc_lang=fa&sid…‎Cached
Similarخصوصیات اصول راهبری شرکتها مورد استفاده در این تحقیق، اندازه هیئت مدیره، …
ساختار بقیه مقاله به این صورت میباشد که در ادامه مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارائه
خواهد … یکی از مباحث طرح شده در زمینه ی موضوع هیات مدیره، بر مساله ی ترکیب هیات …
[PDF] اصل مقاله
https://acctgrev.ut.ac.ir/article_27754_71cdbc1b6130e273ebb9bf1b5dcadead.pdf‎Cached27 ژانويه 2008 … ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﻣﺎﻟﻜﻴﺖ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺷﺮﻛﺖ. ﻫﺎ. ي. ﭘﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه در. ﺑﻮرس اوراق ﺑﻬﺎدار ﺗﻬﺮان … ﺗﺎرﻳﺦ ﺗﺼﻮﻳﺐ. :
16/6/1387(. ﭼﻜﻴﺪه. ﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﻲ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﻣﺎﻟﻜ. ﻴ …. ﻫﺎي ﻻزم در اﺳﺘﻘﺮار ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺷﺮﻛﺘﻲ
را ﺗﺪوﻳﻦ ﻧﻤﻮد . ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎ. ي ﺻﻮرت ﮔﺮﻓﺘﻪ در اﻳﻦ زﻣﻴﻨﻪ … اﺻﻮل. راﻫﺒﺮي. ﺑﺮاي دوره زﻣﺎﻧﻲ. 1381. ﺗﺎ.
1383. ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار دادﻧﺪ …. اي، ﻣﺒـﺎﻧﻲ ﻧﻈـﺮي ﭘـﮋوﻫﺶ از ﻛﺘـﺐ و ﻣﺠـﻼت ﺗﺨﺼـ.
مجيدقائمی – حاکميت شرکتي و بررسي آن
majidghaemi.blogfa.com/page/6‎Cached
Similarدر گزارش کاردون در بلژيک، در سال 1995, اين تعريف در مورد حاکميت شرکتي آمده
است: …. در واقع نظريه مذکور بيشتر يک سنت پژوهشي گسترده است که فلسفه، اخلاق
، ….. بنابراين، براساس مباني نظري و پيشينه عملي در سراسر دنيا، براي اطمينان از …
[PDF] اﻃﻼﻋﺎت ﺣﺴﺎﺑﺪاري رﻗﺎﺑﺖ در ﺑﺎزار ﻣﺤﺼﻮل و ﻛﻴﻔﻴﺖ رﺿﺎﻳﻲ ﻏﻼ
jaa.shirazu.ac.ir/article_2858_787b5b1d22cd760ddd3f5244b58803d8.pdf‎Cached
Similarو ﺳﺎز و ﻛﺎرﻫﺎي ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺷﺮﻛﺘﻲ و ﻣﺤﺮك. ﻫـﺎي اﻧﮕﻴﺰﺷـﻲ … ﺑـﻪ ﻳﻜــﻲ از ﻣﻮﺿــﻮﻋﺎت ﻣـﻮرد ﺗﻮﺟــﻪ ﭘـﮋوﻫﺶ
…. و. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈـﺮي و ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ ﭘـﮋوﻫﺶ. ﻣﻄﺮح ﺷﺪه،. ﻓﺮﺿﻴﻪ. ﻫﺎﻳ. ﻲ. ﺑﻪ. ﺷﺮح زﻳﺮ ﺗﺪوﻳﻦ ﺷﺪه اﺳﺖ.
[PDF] ﺳﺎزيِ ﮐﻨﺘﺮل، ﻧﻈﺎم راﻫﺒﺮي ﺷﺮﮐﺘﯽ و ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺷﺮﮐﺖ ﺧﺼﻮﺻﯽ – سازمان خصوصی سازی
ipo.ir/uploads/خلاصه_پايان_نامه_آقاي_فريد_تنها.pdf‎Cached
Similarﺳﺎزيِ ﮐﻨﺘﺮل، ﻧﻈﺎم راﻫﺒﺮي ﺷﺮﮐﺘﯽ و ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺷﺮﮐﺖ. داﻧﺸﺠﻮ. : ﻓﺮﯾﺪ ﺗﻨﻬﺎ. داﻧﺸﮕﺎه … اﯾﻦ ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ در ﭘﻨﺞ ﻓﺼﻞ
ﮔﺮدآوري ﺷﺪه اﺳﺖ . در ﻓﺼﻞ اول ﺑﻪ … ﺳﺎزي ﺑﺎ ﺗﺒﻌﺎﺗﯽ ﻫﻤﺮاه اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ در ﻣﻮرد ﺗﺒﻌﺎت آن و ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺣﺎﺻﻞ
از ﺧﺼﻮﺻﯽ. ﺳﺎزي … در ﻓﺼﻞ دوم، ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ذﮐﺮ ﺷﺪه اﺳﺖ . اﯾﻦ ﻓﺼﻞ ﺑﻪ دو … ﮔﯽ اﺳﺎﺳﯽ
ﺑﺮاي اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﺣﺴﺎب ﻣﯽ. آ. ﯾﺪ؛ دوم. آﻧﮑﻪ ﺧﺮﯾﺪاري اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ، ﻣﺰﯾﺖ ﻣﺎﻟ. ﯽ ﻓﺮاواﻧﯽ را. ﺑﺮاي ﺧﺮﯾﺪاران.
[PDF] اصل مقاله
jha.sums.ac.ir/article_17007_8f492d805e2833d520e0b58850ee560d.pdf‎Cachedﭘﮋوﻫﺶ. ﺑﺎ. اﺳﺘﻔﺎده. از. روش. ﻣﻌﺎدﻻت. ﺣﺪاﻗﻞ. ﻣﺮﺑﻌﺎت. دو. ﻣﺮﺣﻠﻪ. اي. ﻣﻮرد. آزﻣﻮن. ﻗﺮار. ﮔﺮﻓﺘﻪ .اﻧﺪ. ﻧﻤﻮﻧﻪ
…. ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺷﺮﻛﺘﻲ اﻳﻦ ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ را ﺑﺮاي ﻣﺪﻳﺮان … ﺷﺮﻛﺘﻲ اﺳﺖ و اﺧﻴﺮاً. ﻧﻴﺰ … در اداﻣﻪ ﻣﻘﺎﻟﻪ،. ﭘﺲ از. ﺗﺸﺮﻳﺢ.
ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﺑﻴﺎن. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي اﻧﺠﺎم ﺷﺪه. ﻣﺮﺑﻮط، ﻓﺮﺿﻴﻪ. ﻫﺎي. ﭘﮋوﻫﺶ … ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ، ﺑﺮاي ﺷﺮﻛﺖ،. ﭘﻴﺪا ﻛﺮدن
. ﺗﺮﻛﻴﺒ. ﻲ. ﺧﺎص از ﺑﺪﻫﻲ و. ﺳﺮﻣ. ﺎﻳﻪ ﻛﻪ ارزش ﺑﺎزار ﺷﺮﻛﺖ را. ﺑﻴﺸﻴﻨﻪ. ﻣﻲ ….. ﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ،.
[PDF] ﮔﺬاران ﻧﻬﺎدي و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻮﺟﻮدي ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﺑﺮ راﺑﻄﻪ ﺑ – مدیریت دارایی و تأمین …
amf.ui.ac.ir/article_19907_d8e7bb66a089737d682f64e70ae91c51.pdf‎Cachedﺗﺎرﯾﺦ ﭘﺬﯾﺮش. 9: /9/. 93. ﺻﺺ. : 90. –. 75. *. ﻧﻮﯾﺴﻨﺪه ﻣﺴﺆول. ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺳﺎﯾﺮ. ﺳﺎزوﮐﺎرﻫﺎي. ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ
… ﻫﺎي ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺎﻟﮑﯿﺖ ﻣـﺪﯾﺮﯾﺘﯽ، ﺳـﺎﺧﺘﺎر ﻫﯿـﺄت ﻣـﺪﯾﺮه و اﻧـﺪازه ﻫﯿـﺄت … ي ﺳــﺮﻣﺎﯾﻪ. ﮔــﺬاري
و اﻧﺘﺨــﺎب. ﯿﺳ. ﺎﺳــﺖ. ﻫــﺎ. ي. اﺟﺮاﯾـﯽ و ﻣــﺎﻟﯽ داﺷـﺘﻪ ﺑﺎﺷــﺪ . در ﺧﺼـﻮص ﺗــﺄﺛﯿﺮ ﻣﻔﯿــﺪ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
ﭘﮋوﻫﺶ …. درﺑﺎره ﻗﺎﺑﻠﯿـﺖ. ﻫـﺎي اﺗﮑـﺎي ﺻـﻮرت. ﻫـﺎي ﻣـﺎﻟﯽ و ﻧﻘـﺶ. ﻣﺆﺳﺴﺎت ﺑﺰرگ ﺑﯿﻦ. اﻟﻤﻠﻠـﯽ در
ﮔﺰارﺷـﮕﺮي …
[PDF] ﻫﺎي ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ و ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺷﺮﻛﺘﻲ ارزش
www.ensani.ir/storage/Files/20130826103931-9466-32.pdf‎Cached
Similar26 آگوست 2013 … ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺣﺴﺎﺑﺪاري ﻣﺎﻟﻲ، ﺳﺎل. ﭼﻬﺎرم. ، ﺷﻤﺎره. ﭼﻬﺎرم. ، ﺷﻤﺎره ﭘﻴﺎﭘﻲ. )14(. ،. زﻣﺴﺘﺎن. 1391 … ي
ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺷﺮﻛﺘﻲ و ﻣﻌﻴﺎر ﻓﺮﻫﻨﮕـﻲ اﺟﺘﻨـﺎب … ﺑﺨﺶ دوم ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و در ﺑﺨﺶ ﺳـﻮم ﺑـﻪ ﺑﻴـﺎن ….. ﻓﺮﺿ. ﻴﻪ ﺑﺎ
ﺗﻮﺟـﻪ ﺑـﻪ ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ ﺗﺤﻘﻴـﻖ. ﺑـﻪ ﻃـﻮر. ﺟﺰﺋ. ﻲ. ﺗﺮ ﺑﻪ ﺷﻜﻞ ز. ﻳﺮ. ﻣﻮرد آزﻣﻮن ﻗﺮار ﻣ. ﮔﻲ. ﻴﺮد.
پیشینه پژوهش درباره طرحواره های ناسازگار اولیه
www.iranprojhe.com/…مبانی-نظری/502-پیشینه-پژوهش-درباره-طرحواره-های-ناسازگار-اولیه.html‎Cachedبه این منظور دو پرسشنامه فرم کوتاه طرحواره یانگ (YSQ-SF) در چارچوب نظریه درمانی
مبتنی بر طرحواره جفری یانگ و پرسشنامه سلامت عمومی (GHQ) بر 159 دانشجوی …
فایل های دسته بندی حسابداری – فــــایل ســانا
filesana.ir/group/336/حسابداری‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش عناصر آمیخته بازاریابی 4p- انجمن بازاریابی آمریکا
… مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره ی سیاست‌ها و عملکرد های مدیریتی … پیشینه
تحقیق ومبانی نظری حاکمیت شرکتی – بررسی متون متعدد و معتبر نشان می‌دهد که …
[PDF] اصل مقاله
jak.uk.ac.ir/article_32_63e5f2add05ad0cb62e6632f3a7edb3b.pdf‎Cached
Similar15 نوامبر 2010 … ﭘﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه در ﺑﻮرس اوراق ﺑﻬﺎدار ﺗﻬﺮان را ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار دﻫﺪ …. ﺑﺎﺷﺪ. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﺗﺤﻘﻴﻖ. در
ﻧﮕﺎﻫ. ﻲ. ﻛﻠﻲ. ،. ﺣﺎﻛﻤﻴﺖ ﺷﺮﻛﺘﻲ ﺷﺎﻣﻞ ﺗﺮﺗﻴﺒﺎت ﺣﻘﻮﻗﻲ، ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ و ﻧﻬﺎدي ﻣﻲ. ﺷﻮد ﻛﻪ.
[PDF] شرکت ها اهمیت تضاد منافع در نظام حاکمیت شرکتی در چارچوب تئوری …
fshiau.ac.ir/articles/Accounting93/1809.pdf‎Cachedاین مقاله به بررسی اهمیت تضاد منافع در شرکت ها … حاکمیت شرکتی که در اصول و
مبانی نظری دارای مزیت ها و اهدافی چون کنترل و نظارت ، شفافیت … تضاد منافع در
شرکتها مشخص شود . پیشینه و. مبانی نظری. : تضاد منافع … از جمله این قراردادها که
داده های حسابداری را مورد … ی گوناگون می باشد که از طریق این قراردادها بین شرکت و.
[PDF] بررسی ارتباط بین برخی مکانیزم های حاکمیت شرکتی و مدیریت …
confnews.um.ac.ir/images/41/conferences/accounting92/433_2.pdf‎Cached
Similarپژوهش حاضر با هدف جنبه اي ازپیامدهاي اقتصادي جايگاه … يافته هاي پژوهش نشان می دهد
که بین مکانیزم هاي حاکمیت شرکتی و مديريت واقعی سود …. مورد. نظر. خويش. دست. می
. يابد . دستکاري. فعالیت. هاي. واقعی. هنگامی. رخ. می. دهد … مبانی نظری و پیشینه
پژوهش … ی. رابطه. کیفیت. سود. و. برخی. جنبه. هاي. اصول. راهبري. شامل. درصد.
مالکیت …
بررسي رابطه حاکميت شرکتي (راهبري شرکتي ) و مديريت سود صنعت …
download-thesis.com/…/بررسي-رابطه-حاکميت-شرکتيراهبري-شرکتي/‎Cachedهدف از اين پژوهش،بررسي رابطه سازو کارهاي نظام راهبري شرکتي و مديريت سود … 2-2
تاریخچه وگفتارهای مرتبط باپژوهش… … 2-10چارچوب نظری حاکمیت شرکتی. ….
پذیرفته شده ی خودروسازی وقطعات دربورس اوراق بهادار تهران مورد بررسی قرار می
گیرد ….. آمار و ریاضی · ادبیات فارسی · اقتصاد · باستان شناسی · برق · پزشکی ·
تاریخ …
تأثير تركيب تنوع هيات مديره بر كيفيت گزارشگري مالي و ريسك در …
download-thesis.com/…/تأثير-تركيب-تنوع-هيات-مديره-بر-كيفيت-گز/‎Cachedکلمات کلیدی : ترکیب هیات مدیره ،حاکمیت شرکتی ،کیفیت گزارشگری مالی ،
ریسک … فصل دوم: ادبیات و پیشینه تحقیق … 2-2 مبانی نظری پژوهش … ….. 3)
ريسك هاي راهبردي ، ريسك هاي راهبردي به نوبه ي خود ممكن است به هفت گروه دسته بندي
شوند: … با توجه به اينكه هيات مديره و موضوعات مرتبط با آنها چندان مورد توجه محققان
داخل كشور …
نسخه قابل چاپ – دانلود پروژه و پایان نامه رشته مدیریت
modirr.blogsky.com/print/post-1‎Cachedمبانی نظری و ادبیات فصل 2 پایان نامه، این فایل حاوی 51 صفحه از ادبیات مربوط …
اطلاعات کامل و جامعی درباره سلامت اداری و نیز پیشینه تحقیق به تفصیل بیان شده
است. …. دانلود تحقیق در مورد بررسی رابطه بین مکانیزم های حاکمیت شرکتی با
مدیریت …. واقع در شهرک صنعتی بندرگز انجام گرفته است مسئله ی کارایی نیروی
انسانی …
پایان نامه ارشد:حاکمیت شرکتی بر عملکرد شرکت ها در صنایع مختلف …
elmyar.net/پایان-نامه-ارشدحاکمیت-شرکتی-بر-عملکرد/‎Cachedنظریه های مورد استفاده در بحث حاکمیت شرکتی شامل نظریه نمایندگی ونظریه ذی
نفعان … در نتیجه، شرکت ها با فرصت ها ی سرمایه گذاری سودآور، حاکمیت شرکتی
بهتری دارند. … شرکتی ارتقاء چندانی نیافته است بنابراین براساس مبانی نظری
پیشینه …
مقاله فارسی . دانلود مقاله رابطه حاكميت شركتي و عملکرد مالی برای …
7maghale.sellfile.ir/prod-419397-دانلود+مقاله+رابطه+حاكميت+شركتي+و+عملکرد+مالی+برای+شرکتهای+بورس+اوراق+بهادار+تهران.html‎Cachedاز اواخر دهه 1970 حاکمیت شرکتی موضوع مهم مورد بحث در ايالات‌ متحده و سرتاسر جهان
بوده ….. پژوهشگر در این فصل به مبانی نظری و پیشینه پژوهش در قالب گفتارهای
زیر …. این تعاریف به طور اساسی برای مقایسه ی بین کشور ها مناسب هستند و قوانین
هر …
بررسی رابطه بین ساختار مالکیت و عملکرد شرکت در بورس اوراق بهادار …
jes.iaushiraz.ac.ir/article_517247.html‎Cachedدر مورد “تمرکز مالکیت” که بیانگر درصد سهام بزرگترین سهامدار شرکت می باشد، …
حاکمیت شرکتی مجموعه مکانیزم های کنترلی داخلی و خارجی شرکت است که …
بنابراین، بررسی رابطه ی بین ساختار مالکیت و عملکرد شرکت برای ارزیابی …
نسبت‌های حسابداری برای اندازه گیری عملکرد شرکت همانند پیشینه های قبلی …. 3-
مبانی نظری.
[PPT] مباني نظري حاکميت شرکتي چارچوب نظري
https://bayanbox.ir/download/…/حاکمیت-شرکتی-22.ppt‎Cached
Similar… شرکتی در آمریکا و اروپا که موجب بزرگترین درماندگی های مالی در تاریخ گردید، …
هيچ تعريف مورد توافقي در مورد حاكمیت شركتي وجود ندارد و تفاوت هاي چشمگيري در
…. برخورد یکسان با سهامدارن; برابری حقوق کلیه ی سهامدارن اعم از اقلیت و اکثریت
….. حسين و مالين (2001) با انجام پژوهشي در مورد وضعيت حاکميت شرکتي در بحرين

[PDF] ﻫﺎ ﻧﻘﺶ ﺳﺎزوﮐﺎرﻫﺎي ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ در ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺑﺎﻧﮏ
journals.scu.ac.ir/article_11516_ddaee92be3840bf61200aee7b432400c.pdf‎Cachedي. ﭘﮋوﻫﺶ. در ﺣﻮزه. ي. ﺣﺎﮐﻤ. ﯿ. ﺖ ﺷﺮﮐﺘ. ﯽ. ﺑﺎﻧﮏ. اﻫﺎ. ﺳﺖ . ﯾا. ﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ. ﭘﺲ از ﺑﺮرﺳ. ﯽ. ﯾو. ﮋﮔ. ﯽ. ﻫﺎ. ي
… ﺗﺎرﯾﺦ درﯾﺎﻓﺖ ﻣﻘﺎﻟﻪ. 5: … ﻫﺪف اﺻﻠﯽ اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺳﺎزوﮐﺎرﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﺑﺮ
ﻋﻤﻠﮑﺮد … و ﻧﻘﺎط ﺿﻌﻒ و ﻗﻮت آن. ﻫﺎ را ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار داده. اﺳﺖ . ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي. ﺑﺎﻧﮏ. ﻫﺎ در ﻣﺤﯿﻂ
ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑ.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی – دانلود مقاله و …
mobfadl.com/359059/‎Cached28 سپتامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حاکمیت شرکتی دسته: علوم انسانی بازدید: ۱
بارفرمت فایل: docx حجم فایل: ۴۷ کیلوبایت تعداد صفحات …
مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد ارزش ویژه …
https://www.linkedin.com/…/مبانی-و-چارچوب-نظری-پیشینه-تحقیق-داخلی-خارجی-در-مورد-rahimi-movahhed‎Cached17 جولای 2017 … مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد ارزش ویژه برند … برای
مشاهده مبانی نظری ارزش ویژه برند اینجا کلیک کنید >>>>> مبانی نظری ارزش …
حاکمیت شرکتی | دانلود مقالات انگلیسی ترجمه شده حاکمیت شرکتی.
فصلنامه دانش حسابداري و حسابرسي مديريت، شماره 23 – Magiran
www.magiran.com/magtoc.asp?mgID=6785&Number=23…0‎Cachedنقش روش هاي چندگانه در اعتباربخشي به پژوهش هاي حسابداري مديريت: با تاكيد
رويكرد … بررسي تاثير حاكميت شركتي بر مديريت سود و مديريت ماليات در شركت
هاي …
بررسي ارتباط بین کیفیت حاکمیت شرکتي و عدم تقارن اطلاعاتدر …
jfmp.sbu.ac.ir/article/view/409‎Cached
Similarبا توجه به مبانی نظری ارائه شده در مورد تأثیر سازوکارهای حاکمیت شرکتی بر
شفافیت اطلاعاتی، این پژوهش درصدد بررسی ارتباط بین کیفیت حاکمیت شرکتی
و …
[PDF] در شرکتهای پذیرفته شده بررسی رابطه بین حاکمیت شرکتی با …
uctjournals.com/farsi/archive/accounting/1395/spring/6.pdf‎Cachedنتایج تحقیق نشان می دهد که دو مکانیزم حاکمیت شرکتی مورد بررسی در این پژوه …
یکی از مفاهیم با اهمیت مطرح شده در دو دهه ی اخیر، مفهوم حاکمیت شرکتی است. … پژوهش
. شناسایی ارتباط حاکمیت شرکتی با پایداری سود در شرکتهای پدیرفته … و منطق
بر اصول راهبری به مراتب نسبت به سایر شرکت ها از ارزش ایجاد شده ….. مبانی نظری.
[PDF] مبانی نظری و پیشینه پژوهش مسئولیت پذیری | NCBA
ncba.ir/saveAsPDF=22644‎Cachedﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ). ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﻣﻨﺒﻊ ﻧﻮﯾﺴﯽ … ﭘﮋوﻫﺶ
در ﺑﺎره ی ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﭘﺬﯾﺮی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ. ﻧﻈﺮی …
ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺳﺎﯾﻪ روﺷﻨﻬﺎﯾﯽ از ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﭘﺬﯾﺮی ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ اﺷﺎره: در ﻧﻈﺮﺳﻨﺠﯽ ﻫﺰاره درﺑﺎره ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ
…. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﮐﻤﯿﺖ ﺷﺮﮐﺘﯽ در 28 ﺻﻔﺤﻪ در ﻗﺎﻟﺐ ورد و ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ docx ﺑﺎ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻓﺎرﺳﯽ و اﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﻣﻘﺪﻣﻪ
.

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

بایگانی

× بستن تبلیغات