× بستن تبلیغات
نوامبر
17
2017

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل docx
حجم فایل 101 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 84

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای

فروشنده فایل

کد کاربری 4674

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

در فرهنگ معین اخلاق به معنی خلق وخوی ها، طبیعت باطنی، سرشت درونی و نیز به عنوان یکی از شعب حکمت عملی خوانده شده و افزوده است؛ اخلاق دانش بدو نیک خوی ها و تدبیر اسنان است برای نقش خود یا یک من خاص (معین ، 1364، ص 174).

بنابراین «اخلاق» جمع «خلق» به معنای یک صفت نفسانی است که در نفس رسوخ داشته و همین هیأت راسخه سبب می شود که افعالی متناسب با آن صفات، بدون احتیاج به تفکر و سنجش از انسان، صادر گردد. برای مثال «خلق سخاوت» یک صفت نفسانی است و کسانی که این خلق را دارند، در موقع بذل و بخشش دچار تردیدنمی شوند و از خود نمی پرسند که آیا ببخشند یا نه؟ برخی دیگر اخلاق را اینگونه تعریف می کنند «اخلاق عبارت است از مجموع آداب و رسوم افراد اجتماعات بشری و قواعد وقوانینی که براحساسات و افعال این افراد و اجتماعات حکمفرماست» (نوغانی و سرداری،1388)

بر این اساس، پرواضح است که «اخلاق» نوعی قراردارد یا یکسویی مقررات خشک و تشریفاتی نبوده، بلکه رفتارهایی مبتنی بر عقیده است. در تمامی رفتارها، تلاشها و حرکت ها می توان نشانی از «اخلاق» را جست.

اخلاق هر فردی تا حدود زیادی بر بنیادهای عقیدتی و بینش و نگرش او استوار است در عمده تعاریفی که از اخلاق شده است، دو مقوله درونی بودن و سروکار داشتن با ارزشها در اخلاق نهفته است. اخلاق بیشتر امری اجتماعی است تا فردی و در واقع بستر مناسب اجتماعی است که شرایط رشد و توسعه اخلاقی خاص یا به عبارتی وابسته و پای بندی به ارزش خاص را فراهم کند. وقتی صفت اسلامی را بر اخلاق می افزاییم، مرزی را برای آن تعیین کرده ایم که محتوای آن با مرزبندی دیگر که حاوی صفت های دیگر است می تواند متفاوت باشد.

دکتر مولانا نیز می گوید: «آنچه مربوط به حدود و ثغور ارتباطات و اخلاقیات است در مرحله این نکته است که حدود و ثغور بررسی و تحقیق امری به نام اخلاق از جامعه ای به جامعه دیگر فرق می کند. این امر حرکتی عقلانی تلقی می شود که به وسیله آن تعیین می کنیم یک فرد به عنوان عضوی از جامعه چه کاری را باید به عنوان کار «درست» به طور داوطلبانه انجام دهد.

اخلاق هم مثل همه معیارهای دیگری که در جامعه وجود دارد بر رفتار و آگاهی فرد اثر می گذارد و به درک اجتماعی او خدمت می کند. به این معنی اخلاق را می توان یک مفهوم اجتماعی دانست، انسان نمی تواند بدون اخلاق به صورت فردنمای در روابط اجتماعی جلوه کند.(حبیبی قاینی،1386)

فضیلت اخلاق یک فرایند دقیق و جامع است که فرد را برای درک بهتر ساختار خود و روح خود و اتصال روح خود به خدا قادر می سازد (عبدلله،2012)

اخلاق به وسیله افراد به وجود می آید اما حاصل فعالیت های اخلاقی این افراد در تأثیرات متقابل اجتماعی تغییر شکل می یابد..و یکی از ابزار های اساسی انسان برای شناخت جهان است (صادقی،1371،ص79)

واژه (Ethics) در زبان انگلیسی به معنی اخلاق از واژه لاتینی اتیکا Ethica آن هم از واژه یونانی باستانی (اتیکیا) به معنی «فلسفه اخلاق» گرفته شده است و آن هم از صفت (اتوس) به معنی «عادت، رسم» است. یک شاخه­ی عمده از فلسفه همین پرداختن به بررسی ارزشها و عادات فردی و یا گروه است. این بررسی همچنین تحلیل و به کارگیری مفاهیمی از قبیل راست و درست وغلط و خطا، خیر و شر و مسئولیت را نیز در بر می گیرد.(حبیبی قاینی،1386،ص7).

. به طور کلی واژه­ی اخلاق با استانداردهای مربوط به درست و غلط بودن رفتارهای سروکار دارند.

تعاریف مختلفی از اخلاق به عمل آمده است.« دایره بطور المعارف انگلیسی چمبرز»، اخلاق را «مجموعه ای از معنویات» و «قواعد رفتاری» تلقی می کند .

«وی. جورج[1]» اخلاقیات را اینگونه تعریف می کند: «تلاش نظام یافته برای دریافت تجربه اخلاقی و معنوی جامعه و افراد، از طریق تعیین مقرراتی که باید برای رفتار انسانی، مورد استفاده قرار گیرد. دنبال کردن ارزشهای درست و صفات مشخصه ای که بهبودی در زندگی را موجب می گردند.

«سالمون» معتقد است که اخلاقیات موضوعی نگرشی است که مواردی همچون: گذاشتن هر فعالیت و هدف در جای خودش، دانستن اینکه چه کاری درست و چه کاری نادرست و دانستن اینکه چه خواسته ای درست و چه تمایلاتی اشتباه می باشد را شامل می شود.

«ولاسکوئز[2]» اخلاقیات را اینگونه تعریف می کند: فعالیت بررسی استانداردهای معنوی و وجدانی یک فرد یا یک جامعه، و پرسش در خصوص اینکه این استانداردها (استانداردهای منطقی و یا غیرمنطقی) چطور در زندگی ما بکار برده می شوند.

براساس رویکرد مکتب الهام بخش اسلام، علم اخلاق، پاک ساختن نفس از صفات رذیله و آراستن آن به ملکات جمیله است که از آن به تهذیب اخلاق تعبیر می شود. امام صادق (ع) اخلاق را به دو دسته تقسیم می نمایند: اخلاق واخلاق ذاتی

امام (ع) معتقدند که اولی بر دومی برتری دارد؛ زیرا آن کسی که از روی طینت کاری را انجام دهد، توانی بر غیر آن کار ندارد و آنکس که اراده مند است، با سختی بر فرمانبرداری خدا شکیبایی کند و این شخص برتر است.

2-3- قدمت اخلاق

اولین قانون تدوین شده در زمینه اخلاق حرفه ای به سوگندنامه پزشکی بقراط در یونان باستان باز می گردد. که در آن وظایف و مسئولیت های اخلاقی پزشکان مشخص شده بود. تأمل در ادبیات مکتوب و آفرینش های هنری مشرق زمین نشان می دهد تمدن مشرق زمین به دلیل تقدم بر تمدن مغرب زمین؛ آکنده از اخلاقیات است.

ویلیام جیمز دورانت[3] در کتاب «تاریخ تمدن» خود، تمدن ایرانی را با تمدن یونانی مقایسه می کند او تفاوت اصلی یک شهروند ایرانی را با شهروند یونانی که در جزیره کرت قدم می زند در اخلاق می بیند.

بیانیه های کوروش و داریوش پس از فتوحاتشان نشانگر این است که اخلاق حرفه ای در همه­ی شئونات (اخلاق جنگ، اخلاق رهبری، اخلاق روابط بین المللی، اخلاق کار و ..) برایشان مسأله بوده و سرودهای زرتشت نیز آکنده از اندرزهای اخلاقی در مناسبات کاری و رفتار ارتباطی است و ما به قدمت تمدن مشرق زمین اخلاق کار داشته ایم اما نه شکل جدید و اینها برای ما مبانی و میراث بزرگی است.

دکتر قراملکی در خصوص وضعیت اخلاق در جامعه کنونی ایران چنین می گوید: جامعه ما در برخی از رگه های اخلاقی وضعیت نامطلوبی دارد اما اینکه گفته شود جامعه ایران از نظر اخلاقی وضع ناگواری دارد. این باور؛ اخلاقی نیست.

او نیز سهم نظام آموزش را در نهادینه کردن اخلاق در جامعه با اهمیت می داند و می گوید: نظام آموزشی ما توجه به این نکرده که محیط آموزشی، معلم اخلاق است یعنی مدرسه ای که بی نظمی در آن مشاهده می شود و معلم هر چه بگوید بچه ها منظم باشید آیا بچه منظم می شود. ضمن اینکه او معتقد است حجم آموزش مستقیم اخلاق در جامعه ما پایین است اما مهمتر از آن آموزش غیرمستقیم نظام آموزش است.

2-4- علم اخلاق

علم اخلاق قرن ها قبل از میلاد مسیح در مشاغل و حرفه های گوناگون وارد شده است. مفهوم اخلاق حرفه ای از علم اخلاق اتخاذ شده است.

اخلاق جمع خلق است و خوی، خوی های نیکو و بد انسان را می گویند و علم اخلاق، علمی است که به بررسی بد و نیک خوی ها می پردازد. (عاملی، 1381: 19).

علم اخلاق به منزله­ی یک دانش دارای ارزش فراوانی است و در آثار عالمان غربی و اسلامی به آن توجه فراوانی شده است. علم اخلاق در واقع با یک سری از سؤالات گوناگون در مورد اینکه چه چیز خوب است، درست است، فضیلت است و حسن است و یا ارزش و اهمیت دارد، روبه رو است.

بسیاری ازفلاسفه غربی در تعریف علم اخلاق رفتارها و اعمال خلق ظاهری آدمی را ملاک قرار داده اند. از نظر این گروه موضوع علم اخلاق همان رفتارهای اختیاری انسانی است و علم اخلاق علم شناخت خوب و بد رفتارها و اعمال آدمی است؛ به عنوان مثال برخی در تعریف علم اخلاق گفته اند: علم اخلاق عبارت است از تحقیق در رفتار آدمی بدان گونه که باید باشد.


George[1]

[2] Laskoez

[3] William James Duran

لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای


http://dahe60.blog.ir/post/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%20%D9%88%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%DB%8C%20%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%20%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%20%D8%A7%DB%8C

مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای |3376| کاکتوس مقاله
cactusarticle.123maghaleh.ir/cactusarticle/3376/html‎Cached5 نوامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق حرفه ای (3376):مبانی نظری و … فایل: 25 مبانی
نظری و پیشینه پژوهش در باره ی میل به ماندن توضیحات: فصل دوم …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |11621| زمان دانلود
timedownload.123maghaleh.ir/timedownload/11621/html‎Cached29 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |17367| مقالات VIP
viparticle.123maghaleh.ir/viparticle/17367/html‎Cached21 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق پژوهش کانال های توزیع (فصل دوم تحقیق …
tehsky.ir/article/43462‎Cachedتوضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات نظری کامل در مورد متغیر پیشینه ….
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ساختار سرمایه مبانی نظری و پیشینه پژوهش
درباره ی … اخلاق حرفه ای مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اخلاق حرفه ای
توضیحات: …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عزت نفس :: دهه شصت, دانلود …
dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20تحقیق%20با%20موضوع%2…‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه …. مبانی نظری و
پیشینه پژوهش اخلاق کاری و حرفه ای(فصل دوم) · مبانی نظری و پیشینه تحقیق
سازگاری خانواده(فصل دوم پایان نامه) …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی
تبلیغات دهان به دهان.
فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای – دانلود …
papersfile.a0b.ir/files695817‎Cached29 آگوست 2017 … فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دارای 84 صفحه می
باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیات رفتاری مشتری – نماشا

► 0:06www.namasha.com/v/27vfWHO9
27 Mar 2017 – 6 sec
برای دریافت مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیات رفتاری مشتری…….. به صورت ورد به ادرس سایت http://yon.ir/bOTmOبروید.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق(فصل دوم پایان نامه) – دکتر تفتیان
share.drtaftiyan.com/SC.php?type=component_sections&id…‎Cachedبرای فصل دوم ، با عنوان ” سابقه تاریخی، مبانی نظری، ادبیات پژوهش” نیاز به صرف
….. مورد بررسی قرار می گیرد طوری که نسبت به بررسی یک مسئله از دیگاه ای …
فلسفه الهیات، فلسفه علوم تجربی طبیعی، فلسفه اخلاق(به معنای دوم) ، فلسفه …
بنابر این تمام شاخه های فلسفی به مابعدالطبیعه، معرفت شناسی و فلسفه ی منطق
محتاجند.
[PDF] ﻓﺼﻞ دوم ﭘﮋوﻫﺶ ي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﻧﻈﺮي ﯽ ﻧﺎﻣﺒ – دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/مریم%20شمس/فصل%20دوم.pdf‎Similar2 ژانويه 2013 … ﭘﮋوﻫﺶ. ؛. در داﺧﻞ. و ﺧﺎرج ﮐﺸﻮر، در ﺑﺨﺶ ﭘﻨﺠﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ. ﮔﯿﺮي از ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. و ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ در … ﺣﺮﻓﻪ. اي
. ﻣﻮﺟﺐ. ورود. واژه. ﻫﺎي. ﻫﻮش. ﻋﺎﻃﻔﯽ. (. ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ. ) ﺑﻪ. ادﺑﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ. ﺷﺪ؛. ﻫﺮﭼﻨﺪ. ﻫﻨﻮز …. ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ اﺳﺖ
ﻧﻪ ﻗﻀﺎوت درﺑﺎره ﺧﻮب ﯾﺎ ﺑﺪ ﺑﻮدن آﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﺒﺎرت ﺑﻬﺘﺮ ﻣﺪﯾﺮ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺗﻔﺎوت. ﻫﺎ را.
prozhe3 | پایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در …
prozhe3.bab.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-اخلاق-حرفه-ای-و-مسئولیت-اجتماعی-در-بین-معلمین/‎Cachedپایان نامه بررسی رابطه اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی در بین معلمین مقطع … 2-2-
5- مبانی اخلاق حرفه ای 2-2-6- نظریه های اخلاقی 3-2- ضرورت طرح موضوع اخلاق حرفه ای
… اخلاق حرفه ای 2-3-4- اخلاق حرفه ای در رهبری 2-3-5- عوامل رشد و توسعه ی اخلاق حرفه
… نظری درارتباط بااخلاق حرفه ای ومسئوولیت اجتماعی 2-6- پیشینه پژوهش 2-6-1- …
اصلی/جایگاه اخلاق حرفه ای در پژوهش (با تاکید بر پژوهش های حقوق …
imj.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object…ID…‎Cachedهدف و زمینه : اخلاق پژوهش، شاخه ای از اخلاق حرفه ای است و به اصول اخلاقی ای که … ها ی
آموزشی در هر ملیت و جامعه ای تر بیت و پرورش انسانهایی توانا در امور پژوهشی و
تحقیقی است. …. درنهایت در میان انبوه نظریه ها و آرایی که در حوزه محافظت از ارزش های
اخلاقی در … همچنین می باید زمینه های تعارض شخصی مانند نظام های ارزشی دینی و حرفه
ای مورد …
تحلیل فرهنگ سازمانی ورابطه آن با اخلاق حرفه ای معلمان : دانلود پایان نامه …
https://www.dgload.com/…/تحلیل-فرهنگ-سازمانی-ورابطه-آن-با-اخلاق/‎Cachedنتایج این پژوهش نشان می دهد که اخلاق حرفه ای و فرهنگ سازمانی در مدارس مورد بررسی از
حد متوسط … قراملکی (1387) در مجموعه مقالاتی که گردآوری کرده است پیشینه اخلاق
حرفه ای را به تمدن ایران … هدف اصلی تحقیق تحلیل فرهنگ سازمانی و رابطه ی آن
بااخلاق حرفه ای معلمان از دیدگاه مدیران مقطع متوسطه . …. 2-11 ) مبانی نظری اخلاق حرفه
ای در …
حیا – پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران
https://ganj.irandoc.ac.ir/dashboard?q=حیا&topic_2=459619‎Cachedپژوهش پیش رو از جنبه های گوناگون کاربردی و بنیادی دارای اهمیت است زیرا حیا و ادب
عامل بازدارنده انسان از رذائل اخلاقی و محرکی برای کسب فضائل اخلاقی در …. راهکارهای
ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب در آراء آیت الله خامنه ای … های نوین در این زمینه، ارائه ی
فرضیه های بر گرفته از مبانی نظری و پیشینه پژوهش در ارتباط با نقش سخنان آیت ا
.
[PDF] بررسی اخلاق پزشکی با رویکرد اسلامی.
mehr.tums.ac.ir/…/ba4cb136-646a-4738-a000-fe5ad839dcfa.pdf‎Cached
Similarاﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. اﺳﻼﻣﻲ ﺗﺪوﻳﻦ. ﺷﺪه اﺳﺖ . :ﻫﺎ ﻳﺎﻓﺘﻪ. ﻧﺘﺎﻳﺞ. آﻧﭽﻪ در. اﻳﻦ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧ. ﻲ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ
اﺳﻼﻣﻲ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺒﺎﻧﻲ … اﺧﻼق؛ اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ؛ اﺻﻮل اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ؛ ﻣﺒﺎﻧﻲ
اﺧﻼق اﺳﻼﻣﻲ … ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ اﺻﻮل اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﺳﺖ. ﻛﻪ ﻗﺒﻞ از اﻧﺠﺎم ﻫﺮ ﻓﻌﻠﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ داﻧﺴﺘﻦ و. ﻓﺮاﮔﻴﺮي
درﺳﺖ و. ﻛﺎﻣﻞ آن … ﺟﻨﺒﻪ ﻧﻈﺮي و ﻋﻤﻠﻲ اﺳﺖ … درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و
ﻣﺮاﻗﺒﺖ.
[DOC] بسمه تعالی دانشگاه علوم پزشكي بقیه الله(عج) دانشکده پرستاری …
www.bmsu.ac.ir/…/اخلاق%20پرستاری%20و%20روابط%20حرفه%20ای.doc‎Cached
Similarآشنایی فراگیران با مبانی نظری و مهارت های لازم برای اقدامات اخلاقی در مراقبت های
پرستاری و … 2- ارائه کنفرانس در یکی از حوزه های حرفه ای پرستاری: خدمات آموزشی،
پژوهشی، بالینی (واحد عملی) … توسعه ی صلاحیت اخلاق حرفه ای پرستاران، ضرورت ها
و چالش ها در آموزش اخلاق. … پیشینه اخلاق پزشکی در برخی از آثار کهن طبی و ادبی
ایران.
[PDF] ﻣﺮوري ﺑﺮ ﺗﺎرﻳﺨﭽﻪ اﺧﻼق – انجمن ایرانی اخلاق در علوم وفناوری
iranethics.ir/files/site1/pages/01.pdf‎Cachedي اﺧﻼق در ﻋﻠﻮم و ﻓ ﻨّﺎوري، ﺳﺎل دوم، ﺷﻤﺎره. 2 و 1ﻫﺎي … اﺧﻼﻗـﻲ ﻛﻮﻳـﺖ در ﻟﻨـﺪن، اﻧﺘـﺸﺎر دو ﺟﻠـﺪ ﻛﺘـﺎب از.
وﺳﺘﺮ ﻣﺎرك، ﺑﻪ ﮔﺮدآوري ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ. اي از زﻣﻴﻨﻪ. ﻫﺎي. ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼق در ﻓﻠﺴﻔﻪ، …. اﺣﺘﺮام ﺑﻪ اﺧﺘﻴﺎر اﻧﺴﺎن ﺑﻮد
ﻛﻪ ﻋﻤﺪﺗﺎً ﺣﻜـﺎم را ﻣـﻮرد ﺧﻄـﺎب ﻗـﺮار داده و روي … اﺧﻼﻗﻴﺎت ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺒﺎﻧﻲ ﭼﮕﻮﻧﻪ زﻳﺴﺘﻦ در …. ﺷﻬﺮوﻧﺪي
ﺑﺮﭘﺎ ﻛﺮد و ﻫﺮ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن ﮔﺮوﻫﻲ از ﺟﻮاﻧﺎن از ﻫﺮ ﻧﮋاد، ﻃﺒـﻖ، ﺣﺮﻓـﻪ و … ﻫﺎ و ﺻﺪﻫﺎ ﭘﮋوﻫﺶ اﻧﺠﺎم ﺷﺪه اﺳﺖ .
ﺑـﺪﻳﻦ.
اخلاق – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/اخلاق‎Cached
Similarدر فلسفه اخلاق، دربارهٔ خوب یا بد بودن یک امر دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد. … از دیدگاه
درست رفتاری (déontologie)، اخلاقیات در مورد نظام تکالیفی که باید در یک حرفه
انجام شود، بحث می‌شود. … قضایای اخلاق اخباری اند یا انشایی؟ …. برخی دیگر نیز این
دو دایره را کاملاً از هم مجزا می‌انگارند، ولی این نظریه به دلیل داشتن استثنائات زیاد
قابل …
وزارت راه و شهرسازی > مسئولیت اجتماعی > حوزه شهری > اخلاق حرفه ای
www.mrud.ir/اخلاق-حرفه-ای‎Cachedامروزه با توجه به همين مورد، در مفهوم جديد از اخلاق حرفه‌اي، به مسئوليت‌هاي اخلاقي بنگاه
وسازمان اشاره مي‌شود که جامع‌تر از تعريف … مباني نظري اخلاق حرفه‌اي در اسلام
[PDF] وﮐﺎر: ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و روﯾﮑﺮدﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﯽ روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ ﺑﻪ ﮐ
jead.gau.ac.ir/article_3303_9682f4d8f3b455438727667a61ce551d.pdf‎Cached9 آوريل 2016 … ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﻣﺤ. ﺘﻮاي اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،. ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎي ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ،
ارزش … :ي. اﺧﻼق ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ، اﺧﻼق ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر، روﯾﮑﺮد اﺧﻼﻗﯽ، ﺗﻮﺳﻌﻪ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. ﻣﻘﺪﻣﻪ …. اﯾﻦ روﯾﮑﺮد.
اﻣﺮوزه در ﻋﺮﺻﻪ ﺗﺠﺎرت و ﺻﻨﻌﺖ در ﻗﺎﻟﺐ ﻣﻔﺎﻫﯿﻤﯽ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ. ” اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي.
تعریف اخلاق حرفه ای – اخلاق حرفه اي
www.methics.loxblog.com/…/تعریف%20اخلاق%20حرفه%20ای.htm‎Cached
Similarاخلاق حرفه ای، مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
گروهها را تعیین می کند در … مباني اخلاق حرفه اي و انتظارات اجتماعي عبارتند از: 1.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش امید به زندگی (فصل 2) – ایران فایل
fileng.ofmas.ir/product-443928-مباني-و-پيشينه-اميد-به-زندگي.aspx‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش اُمید به زندگی در 36 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت
doc … 2-2٧ جمع بندی پیشینه ی داخلی و خارجی درباره اُمید به زندگی: منابع …
دانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره افسردگي
www.iranprojhe.com/…مبانی-نظری/698-دانلود-پیشینه-تحقیق-و-پژوهش-درباره-افسردگي.html‎Cachedدانلود پیشینه تحقیق و پژوهش درباره افسردگي: خسروي (1376) نيز در ايران در
پژوهشي … کازیونا (2004) در مطالعه ي رابطه ي بين طرح واره ها و اضطراب، علايم
اضطرابي را به … دانلود مقاله مبانی نظری دیدگاه ژان پیاژه درباره اخلاق حرفه ای با
پیشینه پژوهش …
[PDF] ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﯽ ﺮان آﻣﻮزﺷ ﯾ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ ی ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ ﯾ – آینده پژوهی مدیریت
jmfr.srbiau.ac.ir/article_5979_67e6c2c948e502295621a363d2aabfe2.pdf‎Cached
Similarﯾ. ﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎ. ی. ﻋﻤﻠﮑﺮد ﻣﺪ. ﯾ. ﺮان آﻣﻮزﺷ. ﯽ. ﻣﻘﻄﻊ ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ. ﺷﻬﺮ ﺗﻬﺮان و اراﺋﻪ. ﯾ. ﮏ اﻟﮕﻮ. ی. ﻣﻨﺎﺳﺐ
ﺟﻬﺖ … ﻧﻤﺎﯾﺪ، ﻟﺬا ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. ﭘﮋوﻫﺶ در ….. ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﻣﺤﯿﻂ …
فروشگاه مستر فایل – مطالب ارسال شده توسط masterfile
masterfile.rozblog.com/user-masterfile/page/5
27 آوريل 2017 … ذخیره شده مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی تبلیغات دهان به دهان. …. که اخبار
دهان به دهان حرفه ای و تجربی ، ساختار داخلی ، رابطه داخلی ، نگرش …
بایگانی‌ها پیشینه – sk3
sk3.ir/tag/پیشینه‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
تجربی با استفاده از داده های مقطعی از 289 حرفه ای از دو نوع گروه مورد آزمایش قرار
گرفت . …. لوداهل و کیچنر (١٩٦٥) واژه ی دلبستگی شغلی را به عنوان درونی کردن ارزش
خوبی و …. به طور قابل توجهی افزایش اصول اخلاقی نیروی کار و کاهش تغییر شغل
اختیاری …
[PDF] اي داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ 115
maaref.ac.ir/upload/Quarterly/ArticleFile/130029547231.pdf‎Cached115. روﯾﮑﺮد ﻧﻈﺮي ﺑﻪ. داﻧﺶ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي. ﻣﻨﯿﮋه ﻋﺎﻣﻠﯽ. *. ﭼﮑﯿﺪه. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﺷـﺎﺧﻪ. اي از
داﻧـﺶ اﺧـﻼق … ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﭘﮋوﻫﺸ. ﯽ. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﺎﻣﻪ اﺧﻼق، ﺳﺎل. ﯾ. ﮑﻢ، ﺷﻤﺎره. ،4. ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن. 1388. 116 .1.
ﻃﺮح ﻣﺴﺄﻟﻪ. اﺧﻼق … اي را. « رﺷﺘﻪ. اي از ﻋﻠﻢ اﺧﻼق داﻧﺴﺘﻪ. اﻧﺪ ﮐـﻪ رواﺑـﻂ ﺷـﻐﻠﯽ را ﻣـﻮرد. ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و
ﺑﺮرﺳﯽ ﻗﺮار ﻣﯽ. دﻫﺪ. (». …… اﻧﮕﻠﺴﺘﺎن اﯾﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﯾﺎﻓﺖ و ﺑﺮﻃﺒﻖ آن ﻋﻤﻞ ﺻـﻮاب و درﺳـﺖ آن
اﺳـﺖ ﮐـﻪ.
[PDF] ﺑﺮرﺳﻲ وﺿﻌﻴﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺶ :2- ﻫﺎي زراﻋﻲ در اﻳﺮان ﺳﺎل ﭘﮋوﻫﺶ 30
https://agry.um.ac.ir/index.php/agroecology/article/…/32995/5409‎Cachedﻲ ﻣﻴﺰان رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ در ﻣﻘـﺎﻻت ﻋﻠـﻮم زراﻋـﻲ. ﻛﻪ در ﻃﻲ ﺳﻪ دﻫﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ … ﭘﻮﺷﺎﻧﻲ در ﻋﻨﻮان، ﮔﻴﺎه
ﻫﺪف، ﺗﻴﻤﺎرﻫﺎي آزﻣﺎﻳﺸﻲ و ﺻﻔﺎت ﻣﻮرد ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﺎ ﻓﺮاواﻧﻲ ﺣﺪود. 26. درﺻﺪ. در ﻣﻘﺎﻻت … اﺧﻼق ﭘﮋوﻫﺸﻲ،
اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. ،اي. دﺳﺘﺒﺮدﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ، ﻋﻠﻮم زراﻋﻲ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 1. در ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل ﮔﺬﺷﺘﻪ و ﺑﻪ. وﻳﮋه در. 10 …
ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻛﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي ﻓﻠﺴﻔﺔ آﻧﻬﺎ. در ﻣﻮرد اﺧﻼق ….. اي ﻣﺤﻴﻄـﻲ و ﻓﺮﻫﻨﮕـﻲ ﻗـﺮار دارد و ﭘﻴﺸـﻴﻨﻪ. ﻃﻮﻻﻧﻲ
ﻧﻈﺎرت و …
[PDF] ﯽ ﯾ> ﯽ > ی ی ﻼ – دوفصلنامه اسلام و مدیریت
im.rihu.ac.ir/article_351_8cf0ab295ea10bff310646b35802006a.pdf‎Cached
Similar22 دسامبر 2013 … ﺳﺖ، در دﻫﻪ اﺧﯿﺮ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺑﺴـﯿﺎری از ﺳـﺎزﻣﺎن … آورد. ﻣﺴﺌﻠﻪ اﺻﻠﯽ ﺗﺤﻘﯿﻖ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫـﺎی اﺧـﻼق.
ﺣﺮﻓﻪ. ای در ﺳﺎزﻣﺎن از دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ … دﯾﺪﮔﺎه ﻣﺒﺎﻧﯽ. و ﻣﺘﻮن اﺳﻼﻣﯽ و ﮐﺎرﺑﺴﺖ اﯾﻦ ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫﺎ در ادﺑﯿﺎت ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ
ﻫﺴﺘﯿﻢ. ﯿ >. ﭘﮋوﻫﺶ در …… ﻧﻈﺮﯾﻪ اﺳﺖ. 1. ﻫﻤﺎن ﭼﯿﺰی ﮐـﻪ اﻣـﺮوزه ﮔﻤﺸـﺪه اﺻـﻠﯽ ﺟﺎﻣﻌـﻪ ﻣـﺎ. وﯾـﮋه ﺑـﻪ ،.
ﻣﺠﻤﻮ. ﻋﻪ …. ای ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ادﺑﯿﺎت و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ، اراﺋـﻪ ﮔﺮدﯾـﺪ و آﺛـﺎر اﯾـﻦ ﻣﺆﻟﻔـﻪ.
[PDF] اي اﻋﻀﺎي اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ ﺎي اﺻﻠﯽ ﻫ ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔ – فصلنامه آموزش و …
istd.saminatech.ir/WebUsers/istd/…/139411171555421047-F.pdf‎Cached11 آوريل 2015 … ﺑﺮرﺳﯽ ﺣﯿﻄﻪ. ﻫﺎ و ﻣﺆﻟﻔﻪ. ﻫ. ﺎي اﺻﻠﯽ. ﺗﻮﺳﻌﻪ و ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي. ﻫﯿﺌ. ﺖ ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ و …
ﻧﻈﺮان و ﻣﺤﻘﻘﯿﻦ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ آﻣﻮزﺷﯽ ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﺧﺎص واﻗﻊ ﺷﺪه اﺳﺖ. … ﯽ ﺑﺮاي ارﺗﻘﺎي. اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي اﻋﻀﺎي
ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ. داﻧﺸﮕﺎه. ﻫﺎ ﺑﻄﻮر ﻋﺎم و در ﺑﻌﺪ آﻣﻮزش ﺑ … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ.
[PDF] ارائه الگوی توسعه اخلاق حرفه‌ای در سازمان‌های ورزشی – فصلنامه اخلاق در …
ethicsjournal.ir/article-1-535-fa.pdf‎Cached13 فوریه 2017 … ﻫﺎ ﻣﻮرد ﺗ. ﺄ. ﮐﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ، ﻟﺬا ﻫﺪف از ﭘﮋوﻫﺶ اراﺋﻪ اﻟﮕﻮي ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي در ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎي ورزﺷﯽ ﺑﻮد.
….. ي داراي ﺳــﺎﺑﻘﻪ ﺑــﺎﻻﺗﺮ از. 11. ﺳــﺎل و ﺑــﯿﺶ از … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ.
اخلاق حرفه‌اي فراتر از مسئوليت است – شورای عالی انقلاب فرهنگی
sccr.ir/Pages/?current=news&gid=30&Sel=714672‎Cached19 آگوست 2014 … اخلاق حرفه ای … به طور عام، مباني اخلاق حرفه‌اي و انتظارات اجتماعي برخاسته از آن
عبارتند از: … برابر رفتار حرفه‌اي و شغلي خود به عنوان صاحب يك حرفه، شغل و يا
پست سازماني. … مسئوليت هم مربوط به تك‌تك افراد و شهروندان است که برابر ارزش‌هاي
مورد قبول خود در …. اين سه حيطه عبارتند از: آموزش، پژوهش و عرضه خدمات.
SID.ir | اصول اخلاق حرفه اي در آموزش
fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=178856‎Cached
Similarدانلود رایگان متن کامل مقاله علمی پژوهشی اصول اخلاق حرفه اي در آموزش. … معلم بوده و
در آن استانداردهاي اخلاقي اساتيد در دو نقش آموزشي و تربيتي مورد بررسي قرار
گرفته است. … بر اساس مباني اخلاق حرفه اي معلمي، يک استاد در دو بعد بايد خود را
ملزم به …
تاریخچه اخلاق حرفه ای – دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی
nkums.ac.ir/index.aspx?Catid=3837‎Cachedتاریخچه اخلاق حرفه ای. در ایران · در جهان · جستجو · آزمون عملی احیا قلبی – ریوی ب (
۶۱۰۰ بازدید). شروع ثبت نام پنجمین المپیاد ع (۵۶۷۳ بازدید). پنجمین المپیاد علوم …
[PDF] ﻣﻌـــــــﺮﻓﻲ ﻛﺘــــــــﺎﺏ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻭ ﺍﺳﻼﻡ – مجله رشد
www.roshdmag.ir/Roshdmag_content/media/article/2986.pdf‎Cached
Similarﻱ 4/ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎ. ﺩﻭﺭﻩ ﻱ ﺷﺸﻢ/ ﺷﻤﺎﺭﻩ. ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺗﻤﻬﻴﺪ ﻣﻘﺪﻣــﻪ ﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﻣﻘﺎﻟﺔ ﻧﺨﺴـﺖ. ﻣﻘــﺎﻻﺕ ﺍﺳــﺖ. ﺗﻌﺮﻳــﻒ
ﺣﺮﻓﻪ ﻭ ﺗﻤﺎﻳــﺰ ﺁﻥ … ﻭﺟﻬﻲ (ﺑﻴﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺟﺎﻣﻌﺔ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﭘﻴﺸﻴﻨﺔ. ﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﻤﺪﻥ … ﻣﻲ
ﺷــﻮﺩ ﻛﻪ ﺣﺎﺻﻞ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﻱ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﻧﺎﺷــﻲ ﺍﺯ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﺁﻥ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎﺳــﺖ. … ﺍﻣﺎﻧــﺖ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺭﺍ
ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻟﺔ …. ﺁﻭﺭﺩ ﺗﺎ ﺿﻤﻦ ﻣﺸــﺎﺭﻛﺖ ﺩﺭ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ، ﺗﺸﻜﻴﻼﺕ. ﺩﻧﻴﻮﻱ ﺍﻫﻞ
ﺣﺮﻓﻪ …
[PDF] ﺑﺎ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺑﺮ وﻇﺎﯾﻒ و ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﻫﺎ : اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اي در ﮐﺘﺎﺑﺪ – شمسه: نشریه …
shamseh.aqr-libjournal.ir/article_50014_3d670ffbc03b1187f7c7757682eafb49.pdf‎Cachedﯽ آﺑﯿﻨﻪ ﺋ. ﯽ1. ﭼﮑﯿﺪه. ﯾﮑﯽ از ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺷﺎﯾﻊ در ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺧﻼق، ﻣﻔﻬﻮم ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ اﺳﺖ . ﻣﺴﻮوﻟﯿﺖ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎي درﻣﻌﺮض
ﺑﺎزﺧﻮاﺳﺖ ﺑﻮدن اﺳﺖ و ﺑﺎ وﻇﯿﻔﻪ و ﺗﮑﻠﯿﻒ … ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺎرﯾﺨﯽ و ﻧﯿﺰ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻓﻠﺴﻔﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺧﻮد از اﺻﻮل
ﮐﺎري و اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ اي … اﺧﻼﻗﯽ و ﻋﺮﺿﻪ ﻧﻈﺮﯾﻪ اي ارزﺷﯽ ﺑﺮاي ﺗﺒﯿﯿﻦ آن اﺳﺖ و ﻫﺪف آن ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ و ﺑﯿﺎن
اﺳﺎﺳﯽ ﺗﺮﯾﻦ اﺣﮑﺎم اﺧﻼﻗﯽ درﺑﺎره …. ﺑﻪ ﻃﻮرﺧﺎص ﺗﺮ، داﻧﺶ اﻃﻼع رﺳﺎﻧﯽ ﻋﺮﺻﻪ اي از ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺣﺮﻓﻪ اي و
ﭘﮋوﻫﺶ.
[PDF] ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ
jha.sums.ac.ir/article_16914_c3a0fbe963f067cbcf25cdec274e1e6f.pdf‎Cachedﯽ. را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺷﺮط ﺑﻘﺎ. ي. ﻫﺮ ﺣﺮﻓﻪ در ﻧﻈﺮ ﻣ. ﺪﻧﺮﯿﮔﯽ . )2(. ﻣﺴﯾا. ﺄﻦ. ﻟﻪ ﺑﻪ و. ﯾ. ﮋه در ﻣﻮرد ﺣﺴﺎﺑﺮﺳ. ﯽ ….
ﺑﺮﺧﯽ ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﻫﺎ ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ رﻓﺘﺎر اﺧﻼﻗﯽ. ﻣﯽ. ﺗﻮاﻧﺪ از آﯾﯿﻦ. رﻓﺘﺎر ﺣﺮﻓﻪ. اي ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺑﭙﺬﯾﺮد. ﺑﻪ ﻋﻨﻮان …
ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﻈﺮ ﺑﻪ اﻫﻤﯿﺖ اﺧﻼق در ﺣﺮﻓﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮﺳﯽ،. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺑﺴﯿﺎري در اﯾﻦ زﻣﯿﻨﻪ در ﺧﺎرج از ﮐﺸﻮر.
دانلود جدیدترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش اخلاقی – فایل …
www.fileshope.ir/دانلود-جدیدترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیش-67/‎Cached29 جولای 2017 … فروشگاه فایل ادبیات و پیشینه تحقیق درباره هوش معنوی ….. مبانی نظری و پیشینه
پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل …
دکتر مریم نظری | چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟
maryamnazari.com/پژوهش-من-پیشینه-ندارد-چرا-این-عبارت-غ/‎Cached
Similar1 ژانويه 2016 … چرا نتیجه می‌گیریم «پژوهش من پیشینه ندارد»؟ on دکتر مریم نظری … موافق نیستم،
امکان دارد مسئله ای برای پژوهشگر واضح و مبرهن باشد و حتی در جامعه هم … جستجوی
پیشینه پژوهش می‌روند نه با دانش موضوعی‌شان از مبانی نظریِ – دور و نزدیک – موضوع.
… بنابراین اگر پژوهش ما درباره موضوعی مانند سواد اطلاعاتی است باید …
مبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای
ininline.ir/product-205397-مباني-نظري-و-پيشينه-اخلاق-حرفه-اي.aspx‎Cachedمبانی نظری و پیشینه اخلاق حرفه ای. … به طور کلی واژه ی اخلاق با استانداردهای مربوط
به درست و غلط بودن رفتارها سر و کار دارند. تعاریف مختلفی از اخلاق به عمل آمده …
قدرت| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری – پارس پروژه
https://parsproje.com/component/search/?searchword=قدرت…‎Cachedانسان با مجموعه اي از ارزشها و تواناييها؛ 2. … PSR92-مکاتب اخلاقی-مبانی و چارچوب
نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی: (بسته های آموزشی مبانی … وي اين سؤال را مطرح
کرد که آيا اکنون وظيفه ي ما نيست به عنوان يک دانشمند نه درباره ي يک . ….. PMD62-
اخلاق حرفه ای- مبانی و چارچوب نظری پیشینه تحقیق داخلی و خارجی: (بسته های
آموزشی …
اخلاق حرفه اي؛ ضرورتي براي سازمان /دکتر علی نقی امیری – اصول زندگي
madibnia.blogfa.com/post-220.aspx‎Cached
Similar23 ا کتبر 2015 … از اين رو، کوشيده اند به تحقيقات درباره اخلاق حرفه اي جايگاه ويژه اي ….. ک: منيژه،
عاملي، بررسي مباني نظري اخلاق حرفه اي در اسلامي ….. چنين رهيافتي پيشينه طولاني
در سنت شرقي و غربي دارد. … در حوزه اخلاق حرفه اي پديدارشناسي نتوانست الگوهاي
پژوهشي قابل اجرا به …. در پرتو اصول زندگی در حیات طیبه ی الهی .
[PDF] ﭼﻜﻴﺪﻩ – Science Cultivation
www.sciencecultivation.ir/far/pdf/sc02/2-4.pdf‎Cached
Similarﺍﺧــﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ، ﺍﺩﺏ ﻭ ﻋﻤﻞ ﺷــﺨﺺ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻛﺎﺭ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﺍﺳــﺖ. ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺪ … ﻋﻠﻢ
ﻭ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﺍﺧﻼﻕ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ، ﺗﺄﺛﻴﺮ ﭼﺸﻢ ﮔﻴﺮﻱ ﺑﺮ ﺭﻭﻱ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎ. ﻭ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ. ﺑﻬﺮﻩ ﻭﺭﻱ ﺭﺍ
ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ، … ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﺷــﺘﺎﺭ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺩﻳﺪﮔﺎﻩ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﭘﺮﺩﺍﺯﻫﺎ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺧﻼﻕ، ….. ﺗﺪﻭﻳﻦ ﻣﻨﺸــﻮﺭ ﺍﺧﻼﻗﻲ
ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﮔﻴﺮﻧﺪﻩ ﻱ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﻱ …. ﺑﺎﻭﺭﻫــﺎ، ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻳﺎ ﭘﻴﺸــﻴﻨﻪ ﻓﺮﺩ ﻳﺎ ﮔﺮﻭﻫﻰ ﻣﺨﺎﻟــﻒ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﺎ. ﻣﺎ
ﺑﺎﺷــﺪ.
مجله پژوهش های معماری اسلامی
jria.iust.ac.ir/‎Cached1- جایگاه حکمت نظری و عملی اسلام، در فرآیند خلق آثار هنری، معماری و مسائل … 14-
فقه و حقوق معماری و شهرسازی، اخلاق حرفه ای و اصول و مبانی اجتهاد هنری و حرفه ای.
[PDF] راﺑﻄﻪ اﺧﻼق ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ﻛﺎرﻛﻨﺎن در ﺳ
www.ensani.ir/storage/Files/20170314052609-10022-38.pdf‎Cached
Similarﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ادراﻛﺎت ﻛﺎرﻛﻨﺎن از اﺑﻌﺎد اﺧﻼق ﺣﺎﻛﻢ ﺑﺮ ﻛﺎر ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ و … ﮔﺮدآوري
ﺷﺪه ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺿﺮﻳﺐ ﻫﻤﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺗﺤﻠﻴﻞ ﭼﻨﺪ ﻣﺘﻐﻴﺮي ﻣـﻮرد ﺗﺠﺰﻳـﻪ و ﺗﺤﻠﻴـﻞ ﻗـﺮار. ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ … ي ﻛﻠﻴﺪي. : اﺧﻼق
ﻛﺎر، رﺿﺎﻳﺖ ﺷﻐﻠﻲ، اﺳﺘﺮس ﺷﻐﻠﻲ ،ﺳﺎزﻣﺎن آﻣﻮزش ﻓﻨﻲ وﺣﺮﻓﻪ اي . -1. اﺳﺘﺎدﻳﺎر … داﺷﺘﻪ ﺗﺎ در ﺟﺴﺘﺠﻮي
ﻣﺒﻨﺎﻫﺎي ﻧﻈﺮي در اﻳﻦ راﺑﻄﻪ ﺑﻮده. و ….. ﺑﺮرﺳﻲ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در اﻳﺮان ﻧﻴﺰ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ در ﭘﻲ داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. ﺑ.
ﺮاي.
اخلاق حرفه‌ای در مدیریت – خبرگزاری فارس
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920408000662‎Cached
Similar30 ژوئن 2013 … اخلاق حرفه‌ای یکی از زمینه‌های دانش مدیریت به‌شمار می‌رود اما همه نظریه‌‌های مدیریت …
سازمان‌ها از سوی افراد مربوط است که می‌تواند در اخلاق حرفه‌ای مدیریت مورد توجه قرار … و
پژوهشی «ترویج اخلاق در سازمان» است؛ بنابراین ترویج اثربخش اخلاق در … یک حرفه
می‌پردازد؛ بنابراین بحث اخلاق در مدیریت به‌لحاظ نظری بر مفاهیم …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق | کرمان پژوهش
https://pajooheshk.ir/category/مبانی-نظری-تحقیق/‎Cached1 روز پیش مبانی نظری وپیشینه تحقیق دیدگاه‌ها برای پیشینه نظام پیشنهادات …. ۲-
۱-۲- مولفه های سرمایه روانشناختی ۲-۱-۳- مدل مداخله ای و برنامه ی آموزشی لوتانز ۱۶ …
پیشینه ومبانی نظری تحقیق رویکردهای عمده در فلسفه اخلاق(اخلاق حرفه …
ll9.ir/tag/ای‎Cachedنظر مراجع در مورد سیستم های فروش شبکه ای و رد دلایل موجود مبنی بر عدم آگاهی مراجع
….. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
در اینجا میتوان به بیان انواع رویکردهای مطرح در فلسفه ی اخلاق که عبارتانداز: …
[PPT] اخلاق حرفه ای
ta.mui.ac.ir/sites/ta.mui.ac.ir/files/akhlagh.ppt‎Cachedاخلاق حرفه ای،مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و
گروهها را تعیین می کند (احد فرامرز … رفتار هاي متفاوت ارزش ها ي فردي و سازماني …
بیمارستان باید اطلاعات مورد نیاز بیمار در زمینه ضوابط، قوانین ، هزینه های قابل
پیش بینی ، ضوابط بیمه و … بیمار حق دارد که از همکاری در برنامه‌های پژوهشی امتناع
کند.
[PDF] اصل مقاله (6930 K) – مدیریت برند
bmr.alzahra.ac.ir/article_2720_ba9dc81d469ebada2b9d20155918e37a.pdf‎Cached۲- مبانی نظری. ۲- ۱- پیشینه … طبق یافتههای این پژوهشی، فرایند شکل گیری و خلق
هویت برند شبکه مورد. مطالعه در ذهن … چان-المستد (۲۰۰۸) در پژوهشی با عنوان «بررسی
پیشینه و تاثیر تصویر برند برای … تصمیم گیری مبتنی بر هویت برند است که
هر دو جنبه ی حرفهای و تجاری رسانه ….. ۷ ۲۹ نحوهی رعایت اخلاق حرفه ای رسانه ای زیاد.
آخرین اخبار سایت بایگانی – زپو استور
zepostore.ir/category/آخرین-اخبار-سایت/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای […] ادامه مطلب. تاریخ : ۲۲ / دی /
۱۳۹۵ بازدید : 66 نویسنده : Support. ZIP. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی …
دانلود مقاله اخلاق حرفه ای – برگزیده ها
https://www.bargozideha.com/tag/دانلود-مقاله-اخلاق-حرفه-ای‎Cachedاصولي كاملاً اخلاقي و حرفه اي كه بايد ازمنظر اقتصادي، فرهنگي، مديريتي، سياسي، …
پژوهش :12 فصل دوم – ادبیات نظری و پیشینه پژوهش 1 – مقدمه14 2 – مسائل اخلاقی … در
این مقاله، ابتدا چند نکته درباره اخلا‌ق و آئین رفتار بطور اعم گفته می‌شود؛ بعد، …
نراقي؛ رويکردي شناختي- رفتاري – آقابابایی ناصر فلسفه ی اخلاق«ويليام كي …
[PDF] ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ﺗﺠﺎرب اﺳﺎﺗﻴﺪ اﺧﻼق ﻫﻮﻳﺖ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ درﺳﻲ اﺧﻼق ﭘﺰ :
journals.sbmu.ac.ir/en-me/article/download/12783/9658‎Cachedاي. در اﻳﻦ. ﺣﺮﻓﻪ ﻇﻬﻮر ﻛﺮد. ه اﺳﺖ . در واﻗﻊ. اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ. داﻧﺸﻲ ﻣﻴﺎن رﺷﺘﻪ. ا. ي اﺳﺖ ﻛﻪ. ﻃﻲ. 30. ﺳﺎل.
اﺧﻴﺮ رﺷﺪ. ﻓﺰاﻳﻨﺪه …. ﺑﺮ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي درﺑﺎره ﻣﺴﺎﺋﻞ، ﻣﺸﻜﻼت و ﻣﺒﺎﺣﺚ اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﻴﻄﻪ ﻃﺐ و. ﻣﺮاﻗﺒﺖ …
اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﺪﺳﺖ آﻳﺪ . روش ﭘﮋوﻫﺶ. : اﻳﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻳﻚ ﭘﮋوﻫﺶ ﻛﻴﻔﻲ اﺳﺖ. ﻛﻪ. داده. ﻫﺎ. ي آن از ﻃﺮﻳﻖ. «
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ.
بررسی رابطه بین اخلاق کاری و رفتار شهروندی سازمانی کارکنان ادارات …
download-thesis.com/…/بررسی-رابطه-بین-اخلاق-کاری-و-رفتار-شهرو/‎Cachedابزار مورد استفاده برای جمع آوری داده ها متشکل از دو پرسشنامه بود که یکی مربوط به
… نتیجه کلی تحقیق نشان داد که اخلاق کاری کارکنان باعث بهبودی رفتار … 1-8-1
تعاریف نظری 16 … 2-2 بخش اول: مبانی نظری پژوهش 21 … 2-2-4 پیشینه پژوهش 51
…. کمک رسانی داوطلبانه به سایر افراد در کارشان؛ توسعه حرفه ای در زمینه کاری خود؛ …
مقاله مدرسه و نقش آن در تربیت دینی دانش آموزان | استان قم
qom.cbo.ir/…/مقاله-مدرسه-و-نقش-آن-در-تربیت-دینی-دانش-آموزان-0‎Cached5 آوريل 2016 … این پژوهش نشان می‌دهد که معلم، برنامه درسی و گروه دوستان و هم کلاسی ها در تربیت … «
دین مجموعه ای از آموزه های نظری درباره جهان و انسان و آفریدگار این دو و هنجارهای اخلاقی و
… هدف تربیت اخلاقی را می‌توان در دو مورد خلاصه کرد: ….. اگر در برنامه درسی مدارس
آموزش‌های دینی جایی نداشته باشد و تنها به تربیت علمی و حرفه ای دانش …
[PDF] نقش میانجی عدالت سازمانی در تبیین ارتباط بین سبک رهبری اخلاقی …
journal.irphe.ir/article-1-3226-fa.pdf‎Cachedي. ﮐﻮﮐﺮان ﺗﻌﺪاد. 302. ﻧﻔﺮ ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ. روش ﻧﻤﻮﻧﻪ. ﮔﯿﺮي ﻃﺒﻘﻪ. اي ﻣﺘﻨﺎﺳـﺐ ﺑـﺎ ﺣﺠـﻢ ﺑـﻮد.
ﺑﺮاي ﮔﺮدآوري داده …. را از ﺷﻐﻞ و ﺣﺮﻓﻪ ﺧﻮﯾﺶ اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ. دﻫﺪ. (. Mosadegh ….. ﺑﺎ ﻣﺮور ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي
و. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ در. ﺑﺎره. ﺳﺒﮏ رﻫﺒﺮي. اﺧﻼﻗﯽ ﻣﺪﯾﺮان، ﻋﺪاﻟﺖ. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و. ﺳﮑﻮت. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﮐﺎرﮐﻨﺎن، اﺑ.
مبانی نظری پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی: اخلاق حرفه ای
4fileshop.ir/product/مبانی-نظری-پایان-نامه-اخلاق-حرفه-ای/‎Cachedاخلاقیات ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با ارزشها دارند و ابزاری مستند که ارزشها را به
عمل تبدیل می‌کنند. اخلاق یعنی رعایت اصول معنوی و ارزشهایی که بر رفتار شخص …
[PDF] مدل‌یابی ارتباط بین اخلاق حرفه‌ای و معنویت در کار با مسؤولیت اجتماعی
ijnv.ir/article-1-220-fa.pdf‎Cachedاین مطالعه به بررسی مدل ارتباط بین اخالق حرفه ای و معنویت در کار با مسؤولیت هدف:
اجتماعی در میان …. رســالت آن ارائه ی خدمات مورد نیاز بهداشتی، مراقبتی درمانی و.
توانبخشی در … مرور مبانی نظری و پیشــینه تحقیقاتی حاکــی از ارتباط اخالق. حرفه
ای و … پایایی پرسشــنامه معنویت در کار در پژوهش های قبلی بررسی و. تأیید شد و
مقدار …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |45965| دانلود
download.rspf.ir/download/45965/html‎Cached17 سپتامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع …
اخلاق حرفه‌ای؛ ضرورتی برای سازمان – هنرمعماری آنلاین
aoaonline.ir/اخلاق-حرفه‌اي؛-ضرورتي-براي-سازمان/‎Cached13 ژوئن 2017 … از این‌رو، کوشیده‌اند به تحقیقات درباره اخلاق حرفه‌ای جایگاه ویژه‌ای بدهند؛ …. چهار
نظریه نخست در واقع اصول راهبردی اخلاق را ملاک نهایی می‌انگارند، اما در …. ی) تهیه و
تدوین منشور اخلاقی مربوط به سازمان با مشارکت همه اعضای سازمان؛۳۸ …. ویژه در حوزه
اخلاق حرفه‌ای پدیدارشناسی نتوانست الگوهای پژوهشی قابل اجرا به میان آورد.
پژوهه » تفاوت مقاله علمی-پژوهشی با علمی-ترویجی
pajooheh.ir/تفاوت-مقاله-علمی-پژوهشی-با-علمی-ترویجی/‎Cachedتفاوت مقاله های علمی پژوهشی با ترویجی یک مقاله علمی ترویجی یا مرور ادبیات،
اطلاعات منتشر … عنوان ؛اسامی نویسندگان ؛چکیده؛ بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه
تحقیق؛ روش تحقیق؛ … به لحاظ اخلاق حرفه ای نباید وقت خواننده بی جهت تلف شود. …
بکار رفته در پژوهش، پیشنه پژوهش مورد بحث قرار می گیرد که شامل مبانی نظری و
تحقیقات …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای |36516| ادیکوشاپ
edicoshop.ir/article/36516‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به …
اخلاق حرفه ای در حسابداری
professional-ethics.blogfa.com/post/9‎Cachedدر این مقاله، ابتدا چند نکته درباره اخلا‌ق و آئین رفتار بطور اعم گفته می‌شود؛ بعد، ….
در اين زمينه مسئله ي اساسي حسابرسان اين است كه آيا آنان در مقابل اشخاص ثالث …. با
توضیحات نسبتاً مفصل بالا، در اینجا مبانی نظری و ضوابط عمومی آئین رفتار
حسابداران حرفه‌ای شامل موارد زیر ….. موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی،
اخلاق در سازمان – پایگاه مقالات علمی مدیریت
system.parsiblog.com/Archive48489.htm‎Cached
Similar1 سپتامبر 2012 … عنوان مقاله: عوامل تاثیرگذار بر رفتار اخلاقی کارکنان در سازمان … بیان مسئله و
ادبیات نظری تحقیق؛ ضرورت و اهمیت اخلاق از دیدگاه اسلامی تشریح شده …. این پژوهش
درباره رابطه عدالت و تعهد سازمانی در شرکت مهندسی و توسعه گاز … چکیده: مقاله حاضر
به ابعاد و آثار تحویلی‌نگری در اخلاق حرفه‌ای … مبانی سازمان ومدیریت
مديريت اخلاق حرفه اي به شيوه جوانمردان – اطلاعات حکمت و معرفت
www.ettelaathekmatvamarefat.com/new/index.php?…‎Cached
Similar18 مارس 2014 … هنگامي که با عنوان کتاب شما «مديريت اخلاق حرفه اي در سازمان به شيوه جوانمردان» …
درباره تعريف مديريت مي‌توان دو رويكرد داشت: الف) رويكرد تاريخي كه … اين هنجارها
سخن مي‌گويد و هم به معناي فلسفه اي كه علم اخلاق را موضوع پژوهش خود قرار مي‌دهد. ….. که
فاقد مباني نظري کافي براي تدوين هرگونه فرضيه و آزمون آن هستند “.
[DOC] مبانی نظری و پیشینه تحقیق – دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند
www.iauzar.ac.ir/fa/images/pajuheshi/resume/…/khodkoshi.docx‎Cached( ستوده ، 1383) که از میان موضوع های فوق ، خود کشی ، موضوع مورد مطالعه ما می باشد.
خود کشی گونه ای از کجروی های اجتماعی است. زیرا در چارچوب اصول و قواعد اخلاقی و …
تحقیق درباره اخلاق و – مرجع خبری
amziel24.com/news/تحقیق-درباره-اخلاق-و‎Cachedچگونه در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل کنیم و با چه سبکی می‌توانیم اخلاق ….
مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعاریف و نظریه های اخلاق و اخلاق حرفه ای (فصل 2) …
اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درباره ی ازدواج آسان در پرتو اخلاق ی با و پر سرعت .
[PDF] « ﮔﺎﻧﺔ اﺧﻼق در ﭘﮋوﻫﺶ اﻳﺮان راﻫﻨﻤﺎﻫﺎي ﺷﺶ » ﺑﺮرﺳﻲ اﻧﺘﻘﺎد
hbi.ir/ethics/learn/article/299.pdf‎Cached
Similarو اﻧﮕﻴﺨﺘﻪ، ﻳﻜﻲ از وﺟﻮه رﻋﺎﻳﺖ اﺧﻼق در ﭘـﮋوﻫﺶ. ﻫـﺎي. ﻧﻈﺮي اﺳﺖ . ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮ، ﺑﻪ وﻳﮋه آﻧﻜـﻪ در ﻋﻠـﻮم
اﻧـﺴﺎﻧﻲ. ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻣﻲ … ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ اﺧﻼﻗﻲ ﻗﺮار ﮔﻴﺮﻧﺪ . ﺑﻪ اﻳﻦ ﺗﺮﺗﻴﺐ،. « اﺧـﻼق. در ﭘﮋوﻫﺶ. » ﺑﻪ ﻋﻨـﻮان
ﺷـﺎﺧﻪ. اي ﻣﻬـﻢ و ﭘـﺮ ﻣﻨﺎﻗـﺸﻪ از …. ي. ﻋﻠـﻮم ﭘﺰﺷـﻜﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ. ﺑﺮاﻧﮕﻴﺰﻧﺪ. ة. ﻣﺴﺎﺋﻞ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن اﺧﻼﻗﻲ و ﺣﻘﻮﻗﻲ
ﻫﺴﺘﻨﺪ . اﻳﻦ. ﺷﺶ ﺣﻮزة ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﻋﺒﺎرت. اﻧﺪ از. : . 1 …. اﻓﺰون ﺑﺮ اﻳﻦ، ﺗﺄﻣﻞ در ﻣﺒـﺎﻧﻲ …. ﺣﺎﻣﻴﺎن ﭘﮋوﻫﺶ،
واﺑـﺴﺘﮕﻲ ﺣﺮﻓـﻪ.
اخلاق حرفه اي؛ ضرورتي براي سازمان (4) | پایگاه اینترنتی کاروان …
https://karevansadeghiye.ir/…/اخلاق-حرفه-اي؛-ضرورتي-براي-سازمان-4/‎Cachedاخلاق و تربیت اسلامی; اخلاق حرفه ای؛ ضرورتی برای سازمان (۴) …. چنین رهیافتی
پیشینه طولانی در سنت شرقی و غربی دارد. … در حرفه مورد خطاب قرار می دهد؛ در حالی که
منشور اخلاقی سازمان جهت گیری سازمانی دارد …. سیادت، ع، مبانی و اصول اقتصاد آموزش
و پرورش. … عاملی، منیژه، بررسی منابع نظری اخلاق حرفه ای در اسلام، پایان نامه جهت اخذ

[PDF] « اﺧﻼق ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت » ﻃﺮاﺣﻲ درس ﺑﺮاي داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن ﻋﻠﻮم ﺗﺮ
criticalstudy.ihcs.ac.ir/article_1844_565bfebf33f3f80e10692b0f3779b1ab.pdf‎Cached
Similar23 آوريل 2015 … ﻫﺪف اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﻃﺮاﺣﻲ درس اﺧﻼق ﻓﻨﺎوري اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺎ اﺳـﺘﻔﺎده از ﻧﻴﺎزﺳـﻨﺠﻲ. داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن و ﺗﻌﻴﻴﻦ … ﻣﺒﺎﻧﻲ.
دﻳﻨﻲ. ﻣﺎ. ﺑﻪ. اﺧـﻼق. ﺑـﻪ. ﺻـﻮرت. ﻋـﺎم. ﺑـﻪ. ﻋﻨﻮان. رﺳﺎﻟﺖ. ﭘﻴﺎﻣﺒﺮان. اﺷﺎره. ﺷﺪه. اﺳﺖ، ﻫﻤﺎﻧﻄﻮر …. ﻫﺎي ﺣﺮﻓﻪ.
اي ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﻲ ﻗﺮار داده اﺳـﺖ،. ﻧﺘﻴﺠﻪ. ي اﻳﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ اﺳﺘﺨﺮاج ﺳﻪ ﻣﻮﺿﻮع اﺳﺎﺳﻲ اﺳـﺖ ﻛـﻪ ﺑـﻪ ﻧﻈـﺮ
ﺗﻜﻨﻮﻟﻮژﻳﺴـﺘﻬﺎي. ﺣﺮﻓﻪ ….. اي و ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ آﻣﻮزش آداب ﻓﻨﺎوري، آﻣﻮزش ﻣﺒﺎﺣـﺚ ﻧﻈـﺮي اﺧـﻼق.
[PDF] پژوهشنامه آموزشي ، شماره 120 دي ماه 1389 – پژوهشگاه مطالعات آموزش و …
rie.ir/uploads/pajoheshnameh120.pdf‎Similarبخشي از ديدگاه دكترحاجي بابايي وزير آموزش و پرورش درباره پژوهش. 3 … نگاهي
كاستي جويانه به پژوهش هاي انجام شده در حوزه آموزش فني و حرفه اي – دكتر احد نويدي ….
از سرمايه گذاری در افزايش توان آموزشی- پژوهشی رشته های تخصصی علوم نظری، به
ويژه علوم انسانی است. … استفاده می كنيم ، اما مبانی فكری تعليم و تربيت ما در قرآن
است.
رابطه بین فرهنگ سازمانی و تعهد کاری حسابرسان
faar.iauctb.ac.ir/article_525414.html‎Cachedاخلاق حرفه ای، رفتارهای حرفه ای و تعهد کاری حسابرسان می تواند تحت تاثیر عوامل
مختلفی … مورگان معتقد است که فرهنگ هر سازمان یکی از عوامل عمده ی اثرگذار بر
عملکرد آن است (مورگان[ii]، 1997) . …. 3- مبانی نظری و فرضیه های پژوهش …. چارچوب
نظری و پیشینه تحقیق نیز از راه قیاسی و جمع آوری داده ها و نتیجه نهایی، برای آزمون رد
یا …
مولفه‌های اخلاق حرفه‌ای – دانلود ریسرچ – تحقیق – مقاله ارشد
faketab.com/?tag=مولفه‌های-اخلاق-حرفه‌ای‎Cachedبرچسب: مولفه‌های اخلاق حرفه‌ای …. دیدگاهها و مکاتب فکری در مورد همگرای 15الف. …
فصل اول13فصل دوم14مبانی نظری پژوهش14 2-1 مقدمه152- 2 تاریخچه بانکداری در …
سپرده های بانکی322-8-7 مدیریت هزینه332-8-8 تسهیلات اعطایی332-9 پیشینه ی [
…].
[PDF] درﺳﻲ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﻲ ﻫﺎي ﺗﺪوﻳﻦ ﭼﺎرﭼﻮب ارزﺷﻴﺎﺑﻲ اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ ﺑﺮ
jcr.shirazu.ac.ir/article_3963_2de16a0ce214de83ae81244cc42e9ad0.pdf‎Cachedي ﻋﻠﻤﻲ ﭘﮋوﻫﺸﻲ. « ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ي درﺳﻲ. » اﻧﺠﻤﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ي درﺳﻲ اﻳﺮان. دوره. ي. ﺷﺸﻢ. ،
. ﺷﻤﺎره … در اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺗﻼش ﺷﺪ ﺑﻪ ﺗﺪوﻳﻦ ﭼﺎرﭼﻮب ارزﺷﻴﺎﺑﻲ اﺛﺮﺑﺨﺸﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ. ﻫﺎي درﺳﻲ ﺑﺮ ….. ﺑﻪ دﺳﺖ
آﻣﺪه در ﮔﺮوه ﻫﺎي ﻣﺸﺎﺑﻪ و ﻣﻨﺴﺠﻤﻲ دﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪي ﺷﺪﻧﺪ و ﺷﺒﻜﻪ ﻣﻀﺎﻣﻴﻦ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺑﺎر ﻣﻮرد …. ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺧﻼق ﻋﻠﻤﻲ و
ﺣﺮﻓﻪ اي ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﻴﻼن …. اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ، ﺑﺎ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﻫﻤﺴﻮ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ (ﺟﺪول ﺷﻤﺎره. ).
2.
موضوع مقاله اخلاق در حسابداری – مقاله و تحقیق
www.havasi.blogfa.com/post-262.aspx‎Cached
Similarفلسفه، مبانی نظری، اصول و استانداردهای حرفه‌ای، … اخلاق را تعريف كرده وبعد
ببينيم كه اصلا بحث اخلاق در حسابداري وحسابرسي چه زماني مورد توجه بيشتر قرار
گرفت. …. این موسسه قبلا‌ً نیز مواردی از ضعف و سقوط اخلا‌ق حرفه‌ای را در پیشینه خود
داشت.
فصلنامه اخلاق در علوم و فناوري، – Magiran
www.magiran.com/magtoc.asp?mgID=5617&number=34‎Cached15 مارس 2016 … ISSN 2010-2011 فصلنامه داراي رتبه علمي – پژوهشي (علوم انساني) … منشور اخلاق
حرفه اي در رسانه ها … تحليل نقش انسان شناسي در اخلاق حرفه اي
[DOC] به منظور هماهنگی بیشتر بین پایان نامه ها – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …
www.iautmu.ac.ir/research/form/thesis_type.doc‎Cached
Similarويژه دانشجويان مقطع دكتري حرفه اي/ كارشناسي ارشد … به منظور هماهنگی بیشتر در
تدوين پایان نامه هاي واحد پزشكي تهران، رعايت نكات ذيل به هنگام تایپ پایان نامه
الزاميست. …. خاصي برنامه ريزي شده باشد به آن چارچوب نظري يا مباني نظري تحقيق
مي گويند. … اطلاعات/ روش تجزيه و تحليل داده ها/ محدوديتهاي پژوهش و ملاحظات اخلاقي
است.
[PDF] دریافت فایل
www.iranculture.org/UserFiles/…/Issue_Rahbord_Farhang_No12-13.pdf‎Similar23 ژانويه 1974 … بررس ي روند ها و جهت گيري ه ا در توليد آثار و مصنوعات. فرهنگي … مس ئله،
چارچوب نظري، فرضيه ها يا پرسش ها، روش …. بازگفت كوتاه و گذراي پاره اي نكات
اساســي درباره فلســفه فرهنگ هستيم كه صورت تكميل ….. آنجا كه مباني و قواعد بس
ياري از پژوهش هاي دينداري در ايران، متأثّر از پيش ينه و مدل هاي غربي.
[DOC] اخلاق پزشكي – معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان
darman.umsha.ac.ir/uploads/15_149_akhlagh%20pzeshki.doc‎Cached
Similarتاریخچه; تعاریف دیگر اخلاق پزشکی; موضوعات; رضایت; حقیقت گویی و راز داری …
اخلاق پزشکی، اخلاقی حرفه ای است که اصول اخلاقی را در فضای خاص حرفه … اخلاق و
پژوهش … میان رشته ای است که موضوع آن مسائل و مباحث اخلاقی در حوزه ی علوم پزشکی
است. … در حدیث دیگری درباره ارزشمندی مقام بیمار آمده است: «دعای بیماران در حق
عیادت …
[PDF] بررسی مبانی اخلاق پزشکی در اندیشه شیعی با تکیه … – دانشور پزشکی
daneshvarmed.shahed.ac.ir/article-1-42-fa.pdf‎Cachedﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻫﺪف ﺗﺤﻘﻴﻖ و ﻣﺎﻫﻴﺖ آن، ﻣﻮاد ﭘﮋوﻫﺶ ﺷﺎﻣﻞ، ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﻬـﻢ. ﺗـﺮﻳﻦ. ﻣﻨﺎﺑﻊ اﺳﻼﻣﻲ … ﺑﺮرﺳﻲ ﻣﺒﺎﻧﻲ
اﺧﻼق ﭘﺰﺷﻜﻲ در اﻧﺪﻳﺸﻪ ﺷﻴﻌﻲ ﺑﺎ ﺗﻜﻴﻪ ﺑﺮ آﻳﺎت ﻗﺮآن ﻛﺮﻳﻢ و اﺣﺎدﻳﺚ ﻧﻬﺞ اﻟﺒﻼﻏﻪ. دوﻣﺎﻫﻨﺎﻣﻪ ﻋﻠﻤﻲ. -. ﭘﮋوﻫﺸﻲ …
ﺷــﻮد . ﻣﻘﺼــﻮد از اﺧــﻼق ﺣﺮﻓــﻪ. اي،. ﺎﺗ. ﻣﻞ درﺑﺎره اﺑﻌﺎد اﺧﻼﻗﻲ ﻣﺴﺎﺋﻞ و ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺗﻲ اﺳﺖ ﻛـﻪ. ﺑﻪ ﻣﺸﺎﻏﻞ
ﺧﺎص ….. ي ﺧﺎﺻﻲ. ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺷﺪه. اﻧـﺪ و در ﺟﻬـﺖ ﺧﺎﺻـﻲ در. ﺣﺮﻛﺖ. ﻫﺴﺘﻨﺪ. آﻳﺎت و رواﻳﺎت ﮔﺰارش ﻣﻲ. دﻫﻨﺪ. ،.
ﺧﺪاوﻧﺪ.
[PDF] ﻋﻤﻠﮑﺮد ﮐﺎرﮐﻨﺎن و ﻣﺪﯾﺮان ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﻦ ادراك ﺳﺒﮏ رﻫﺒ 1 – فصلنامه مدیریت …
www.jdem.ir/article_201_f733921b6454e3e3ae3bdf122e7e5f20.pdf
ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﯽ زاﯾﻄﻪ ﺑﯿﻦ رﻫﺒﺮي اﺧﻼﻗﯽ ﻣﺪﯾﺮان ﺑﺎ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﮐﺎرﮐﻨﺎن ﭘﺮدﯾﺲ داﻧﺸﮑﺪه … اي
ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺑﺎ. ﺣﺠﻢ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻧﻤﻮﻧﻪ. ي ﭘﮋوﻫﺶ اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ. ﯾﺎﻓﺘﻪ. ﻫﺎي ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﺸﺎن. داد. ﮐﻪ وﺿﻌﯿﺖ رﻫﺒﺮي …. ﺪ.
ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ رﻫﺒﺮان اﺧﻼﻗﯽ ﻫﻢ در زﻧﺪﮔﯽ ﺷﺨﺼﯽ ﺧﻮد و ﻫﻢ در ﻋﻤﺮ ﺣﺮﻓﻪ. اي. ﺧﻮد ﺑﺮ ارزش. ﻫﺎي اﺧﻼﻗﯽ … ﺟﺪول
(. :)1. ﻧﻈﺮات ﻣﺨﺘﻠﻒ درﺑﺎره اﺑﻌﺎد رﻫﺒﺮي اﺧﻼﻗﯽ. ﻧﻈﺮﯾﻪ. ﭘﺮدازان. اﺑﻌﺎد رﻫﺒﺮي اﺧﻼﻗﯽ. ارﺳﻄﻮ … ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ
ﭘﮋوﻫﺸﯽ.
[PDF] 89 ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﺎﻣﻪ ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ، ﺳﺎل ﭼﻬﺎرم/ﺷﻤﺎره ﭼﻬﺎرم/زﻣﺴ J
journals.iau-garmsar.ac.ir/soc/library/upload/…/af_226224516-7.pdf‎Cached
Similarﻲ. ﻓﻨﻲ و ﺣﺮﻓﻪ اي و اﺛﺮ ﺑﺨﺸﻲ آن. در ﻛﺎرﻳﺎﺑﻲ. اﺷﺘﻐﺎل. ﻛﺎرآﻣﻮزان ﻣﺮد. ﺷﻬﺮ اراك. دﻛﺘﺮ ﻣﻌﺼﻮﻣﻪ ﻣﻄﻠﻖ. 1،.
ﻣﻨﺼﻮر ﺻﺎﺑﺮي … ﺗﺮﺑﻴﺖ ﻧﻴﺮوي اﻧﺴﺎﻧﻲ ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ ﺟﻮاﻣﻊ در ﻗﺎﻟﺐ آﻣﻮزﺷﻬﺎي ﻓﻨﻲ و ﺣﺮﻓﻪ اي از اواﺧﺮ ﻗـﺮن
ﻧـﻮزدﻫﻢ و. اواﻳﻞ ﻗﺮن ﺑﻴﺴﺘﻢ …. ﺗﺎرﻳﺨﭽﻪ و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻛﻠﻴﻪ ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت و ….. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي. روﻳﻜﺮد ﺳﻴﺴﺘﻤﻲ:
اﻏﻠﺐ. ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت اﻧﺠﺎم ﮔﺮﻓﺘﻪ در ﻧﻈﺎم آﻣﻮزﺷﻲ؛. ﻗﺴﻤﺘﻲ از ﻧﻈﺎم آﻣﻮزش را در ﻣﺮﻛـﺰ ….. در اﻳﻦ زﻣﻴﻨﻪ، ﺗﺮﺑﻴـﺖ
اﺧﻼﻗـﻲ،.
[PDF] راﻫﻨﻤﺎي ﻧﮕﺎرش ﭘﺮوﭘﻮزال
merc.tbzmed.ac.ir/CmsModules/Teacher/Download.aspx?…‎Cachedﻃﺮﺣﻲ ﻏﻠﻂ را ﺑﻪ درﺳﺘﻲ اﺟﺮاء ﻧﻤﻮده اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺎﻟﻄﺒﻊ ﻧﺘﻴﺠﻪ اي ﻏﻠﻂ ﺧﻮاﻫﺪ داﺷﺖ . ﺑﺪﻳﻬﻲ. اﺳﺖ اﮔﺮ ﻣﺤﻘﻖ …
ﺗﻮﺳﻂ ﻛﻤﻴﺘﻪ ﻫﺎي ﻋﻠﻤﻲ و ﭘﮋوﻫﺸﻲ ﻣﻮرد ارزﻳﺎﺑﻲ و ﻗﻀﺎوت و راﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻗﺮار ﮔﻴﺮد . ﻻزم ﺑﻪ ….. ﺑﻮدن ﻳﺎ ﻧﺒﻮدن
ﻓﺮﺿﻴﺔ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﺴﺘﮕﻲ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و ﻋﻠﻤﻲ ﻣﻮﺿﻮع و ﻧﻴﺰ ﻧﻮع ﻋﻨﻮان ﺗﺤﻘﻴﻖ. دارد …. درﺑﺎره ي ﻣﻮﺿﻮع ﺧﺎص
ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﻲ ﺑﭙﺮدازﻳﻢ از روش دﻟﻔﻲ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﻲ ﺷﻮد . روش دﻟﻔﻲ ….. ﻣﻼﺣﻈﺎت اﺧﻼﻗﻲ در ﺣﺮﻓﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ و ﺳﺎﻳﺮ رﺷ.
[PDF] ﺪ دو ﯽ – دانشگاه تهران
https://jipa.ut.ac.ir/article_56992_32f3f65eb8cd00342ed6670d4935be9b.pdf‎Cachedﺧﺒﺮﮔﺎن. از ﻓﻦ دﻟﻔﻲ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﻲ. ﺷﻮد . ﭘﮋوﻫﺸﮕﺮان. ﺑﺎ. ﻣﻄﺎﻟﻌـﺔ. ﻣﺒﺎﻧﻲ. ﻧﻈﺮي. و. ﻣﺮور. ﭘﮋوﻫﺶ. ﻫﺎ. ي. ﭘﻴﺸـﻴﻦ،.
18 …. ﮔﻴﺮي اﺧﻼﻗﻲ ﮔﺎﻣﻲ ﻣﻬﻢ ﺑﺮاي رﺳﻴﺪن ﺑﻪ اﻳﻦ ﻣﻨﻈﻮر ﺑﻪ. ﺷﻤﺎر. ﻣﻲ .رود. ﭘﻴﺸﻴﻨﺔ. ﻧﻈﺮي. ﭘﮋوﻫﺶ. اﺧﻼق. 1
. ﭼﻴﺴﺖ؟ … اﺧﻼق ﺣﺮﻓﻪ. اي. : ﺷﻠﻴﻠﻪ. )1383(. ، ﻣ. ﻌﺘﻘﺪ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺟﺎﻣﻊ و ﻣﺎﻧﻌﻲ از ﺣﺮﻓﻪ. و ﺣﺮﻓﻪ. اي.
ﮔﺮي. ﻛﻪ …. ﺑﺎرة. اﻳﻨﻜﻪ د. ر. اﻳﻦ وﺿﻌﻴﺖ. ﭼﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻛﺮد، در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ . ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﻣﺪل. ﻫﺎﻳ. ﻲ ﺑﺎ ﮔﺮاﻳﺶ.
[PDF] ان ﺑﺎ رﻓﺘﺎر ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺳﻮد ﻣﺪﯾﺮ ﯽ ﯾﻨد راﺑﻄﻪ ﺑﺎورﻫﺎي
aapc.khu.ac.ir/article-1-141-fa.pdf‎Cachedﺳﻄﺢ دﯾﻨﺪاري ﻣﺪﯾﺮان ﺑﺎ رﻓﺘﺎر ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺳﻮد را ﻣﻮرد ﺑﺮرﺳﯽ. ﻗﺮار دﻫﺪ. ﭘﮋوﻫﺶ …. در ﺟﻬﺎن و ﺑﺮرﺳﯽ. روﻧﺪ
ﮔﺰارﺷﮕﺮي در اﯾﺮان و ﺳﺎﯾﺮ ﮐﺸﻮرﻫﺎ ﻧﺸﺎن دﻫﻨﺪه ﻗﺼﻮرات اﺧﻼﻗﯽ در اﯾﻦ ﺣﺮﻓﻪ اﺳﺖ. … ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ
ﭘﮋوﻫﺶ. ﯾﮑﻰ. از … اي، ﻧﺎﺷﯽ از ﺗﻀﺎد ﻣﻨﺎﻓﻊ و ﻧﻈﺮﯾﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﺑﺮاي ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺳﻮد ﻣﻮاﺟﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ و اﯾﻦ. ﮐﻪ، اﯾﻦ
ﻓﺸﺎر …
[PDF] اخلاق حرفه ای اعضای هیات علمی در نظام آموزش از دور – دومین همایش ملی …
amoozeshalee.ir/article-1-29-fa.pdf‎Cachedدراین پژوهش مولفه های اخالق حرفه ای در دو حوزه تدریس و فردی مورد بررسی قرار گرفته
و … تأکید. بر. اخالق. نظری. و. هنجاری. باو. بهره. گیری. از. اصول. و نظریه. های. مطرح. در.
آنان …. حرفه. ای. ،. پیشینة. طوالنی. دارد. اما به. ویژه. از. دهة. 70. در. قرن. بیستم. میالدی
…. در. حوزه. اخالق. حرفه. ای. در. پژوهش،. بین. میزان. پایبندی. اعضای. هیأت. علم. ی.
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی و مثبت اندیشی – دانلود …
mabaninazari.blogsky.com/1396/02/05/post-1226/‎Cached25 آوريل 2017 … دانلود نمونه مبانی نظری و پیشینه تحقیق – دانلود نمونه مبانی نظری و پیشینه تحقیق
, … شادکامی ناشی از قضاوت و داوری انسان درباره چگونگی گذراندن زندگی است. …
روانشناسی مثبت نگر به عنوان رویکرد تازه ای است که در اواخر سده ی … و با فضیلت،
بنابراین رفتار اخلاقی باید منجر به شادکامی شود(دور[5] ،2002).
مبانی نظری و پیشینه پژوهش دیدگاه ها و نظریه های سلامت روانی (فصل 2)
74849cjhk.li4.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-دیدگاه-ها-و-ن-2/?pid…‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق کاری و حرفه ای(فصل دوم) … توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … سلامت روانی به عنوان
وضعیت رفاه و بهبودی ای تعریف شده که طی آن هر فرد می تواند توانایی‌های … سلامت در
سال 1990 نوشته‌اند بر این چند نکته در باره‌ی سلامت به طور کلی تاکید داشته‌اند:
مقالات رایگان همایش ملی عفاف، حجاب و سبک زندگی
https://www.tpbin.com/conference/00049/00419‎Cachedاما جوامع مدرن در این باره عمدتاً دو پاسخ متفاوت که هر یک بر رویکردهای نظری جداگانه
ای مبتنی … ادامه با توجه به مبانی نظری و پیشینه تحقیق به بحث و نتیجه گیری می
پردازیم. … مطالعه ی جامعه شناختی سبک زندگی اسلامی و اخلاق حرفه ای با رضایت
شغلی … بین معلمین مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر بود این پژوهشی، پیمایشی
بوده …
[PDF] تبیین نقش ارزش‌ها در اخلاق حرفه‌ای پرستاری: یک مطالعه تماتیک
yafte.lums.ac.ir/article-1-2215-fa.pdf‎Cached17 فوریه 2016 … ﻓﺼﻠﻨﺎﻣﻪ ﻋﻠﻤﯽ ﭘﮋوﻫﺸﯽ داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ ﻟﺮﺳﺘﺎن … alhani_f@modares.ac.ir. ﺗﺒﯿﯿﻦ ﻧﻘﺶ. ارزش.
ﻫﺎ. در اﺧﻼق. ﺣﺮﻓﻪ. ا. ي ﭘﺮﺳﺘﺎري … ﯽ. دﻫﻨﺪ . ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ. ﺣﺎﺿﺮ. ﺑﺎ. ﻫﺪف. ﮐ. ﺸﻒ. ارزش. ﻫﺎي. ﻣﺆﺛﺮ. ﺑﺮ.
ﻣﺮاﻗﺒﺖ. اﺧـﻼق. ﺣﺮﻓـﻪ. اي …. ي. ﻓﻨﯽ ﮐﺎر ﭘﺮﺳﺘﺎري ﺑﺮﺗﺮي ﻣـ. ﯾﯽ. ﺎﺑـﺪ. )3( . رﻋﺎﯾـﺖ. ﻣﺒﺎﻧﯽ اﺧﻼﻗـﯽ ﺑﺎﻋـﺚ
اﻋـﺘﻼي ﺣـﺲ ﮐﺮاﻣـﺖ. ) …. ﻫـﺎ ﺑـﺎ ﺳـﺆاﻻت اوﻟﯿـﻪ درﺑـﺎره. ي … ﻧﻈﺮي ﺗﻐﯿﯿﺮ داده ﺷـﺪ و ﺑﯿﻤـﺎران،.
معنی get tired به فارسی ، زویا دیکشنری آنلاین آموزش زبان انگلیسی
zooya.ir/?w=get%20tired‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی اخلاق حرفه ای دیعلوم انسانیفرمت
فایلdocxتعداد صفحات84حجم فایل101 کیلو بایتبرای دانلود فایل بر روی دکمه
زیر …
[PDF] ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻧﻮﺭﻧﺒﺮﮒ ( ۱۹۴۷ ) ﺑﻴﺎﻧﻴﻪ ﻫﻠﺴﻴﻨﮑﯽ
www.rvsri.ac.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=a0c3859c-7172…‎Cached
Similarﻛﺪﻫﺎﻱ ﺍﺧﻼﻗﻲ. ﺗﻌﺎﺭﻳﻒ. ﻣﻼﺣﻈﺎﺕ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺩﺭ ﭘﮋﻭﻫﺶ. ﺿﻮﺍﺑﻂ ﺑﻴﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﻲ. ﻣﻘﺮﺭﺍﺕ ﺩﺭ ﻛﺎﺭﺁﺯﻣﺎﻳﻲ ﺑﺎﻟﻴﻨﻲ. ﺳﻴﺮ
ﺗﻜﺎﻣﻞ ﻛﻤﻴﺘﻪ ﻫﺎﻱ … ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺑﻴﺎﻥ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﻗﺴﻢ ﻧﺎﻣﻪ، ﻳﮏ ﺗﻌﻬﺪ ﻧﺎﻣﻪ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺑﺮ. ﺍﻱ. ﻗﺒﻮﻝ ﻭ ﺑﮑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻦ
ﺍﺻﻮﻝ ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺣﺮﻓﻪ ﭘﺰﺷﮑﻲ ﺍﺳﺖ . ﺳﻮﮔﻨﺪﻧﺎﻣﻪ ﺑﻘﺮﺍﻁ، … ﺍﺧﻼﻗﻲ ﺩﺭ ﭘﮋﻭﻫﺸﻬﺎﻱ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﻋﻤﻠﻲ ﺍﺳﺖ . ﻭﻟﻲ ﺩﺭ
ﺯﻣﻴﻨﻪ …. 7. ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻘﺪﻣﺎت ﻳﺎ ﺗﻤﻬﻴﺪات ﻻزم و ﻛﺎﻓﻲ ﺗﺪارك ﮔﺮدد ﺗﺎ ﺳﻮژه ﻣﻮرد ﺗﺠﺮﺑ. ﻪ را، ﺣﺘﻲ از. ﺧﻄﺮات اﺣﺘﻤﺎﻟ.
ﻲ.
[PDF] بررسی همبستگی ویژگی‌های شخصیتی با رعایت اخلاق حرفه‌ای و …
journal.muq.ac.ir/article-1-304-fa.pdf‎Cached9 نوامبر 2015 … اخالق حرفه. ای و پاسخگویی در مورد متخصصانی که به ارائه خدمات حرفه. ای. می. پردازند.
،. از اهمیت قابل. توجه. ای برخوردار است. این. پژوهش. با هدف. بررسی. نقش ویژگی. های
…. های دقیق و طوالنی،. خود. نیز. باید دارای ویژگی. های شخصیتی خاص. ی. باشد تا …
نظریه. های مختلفی برای تعیین ویژگی. های شخصیتی یا ابعاد.
[PDF] استاندارد آموزش شغل توده زيست نيروگاههاي ي راهبر مدير گروه
rpc.irantvto.ir/uploads/standards/single/7366.pdf‎Cachedدفتر پژوهش، طرح و برنامه. ريزي درسي. استاندارد آموزش شغل. مدير. راهبر. ي.
نيروگاههاي. زيست … ﺁﻗﺎﻱ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺣﺴﻦ ﻛﺸﺎﻭﺭﺯ ﺟﻮﺑﻨﻪ: ﻣﺪﻳﺮ ﻛﻞ ﺩﻓﺘﺮ ﺍﻣﻮﺭ ﺭﻭﺳﺘﺎﻳﻲ ﺩﺭ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻓﻨﻲ ﻭ
ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ ﻛﺸﻮﺭ … ﻓﺮﺁﻳﻨﺪ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﻱ ﺷﻮﺍﻫﺪ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺁﻧﻜﻪ ﻳﻚ ﺷﺎﻳﺴﺘﮕﻲ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﺧﻴﺮ … ﺍﺧﻼﻕ
ﺣﺮﻓﻪ ﺍﻱ : 10. % … ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﭘﺮﻭژﻩ. ﺯﻣﺎﻥ ﺁﻣﻮﺯﺵ. ﻧﻈﺮﻱ. ﻋﻤﻠﻲ. ﺟﻤﻊ. 80. 35. 115. 6B. ﺩﺍﻧﺶ. ،.
ﻣﻬﺎﺭﺕ،ﻧﮕﺮﺵ.
[PDF] در ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﯽ اﻧﺘﻈﺎﻣﯽ ﮐﺎري ﻧﯿﺮوي اﻧﺴﺎﻧﯽ و ارﺗﺒﺎط آن ﺑﺎ ا – ResearchGate
https://www.researchgate.net/…/snjsh-bhrh-wry-nyrwy-ansany-w-artbat-an-ba-akhlaq-kary.pdf‎Cached
Similarﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﯽ ارﺗﺒﺎط اﺧﻼق ﮐﺎري ﺑﺎ ﺑﻬﺮه وري ﻧﯿﺮوي اﻧﺴﺎﻧﯽ در. ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﯽ. اﻧﺘﻈﺎﻣﯽ … ﻣﻮرد
ﺑﺮرﺳﯽ ﺑﯿﻦ ﻣ. ﻟﻔﻪﺆ. ﻫﺎ. ي. اﺧﻼق ﮐﺎر و ﺑ. ﻬﺮه. وري. (. ﮐﺎراﯾﯽ و اﺛﺮﺑﺨﺸﯽ. ) ﻧﯿﺮوي اﻧﺴﺎﻧﯽ. ﮥراﺑﻄ …. اي از
رﻫﻨﻤﻮدﻫﺎي اﺧﻼﻗﯽ و ارزﺷﯽ دارﻧﺪ ﮐﻪ آﻧﺎن را در رﻓﺘﺎر و اﻋﻤﺎل اداري ﯾﺎري دﻫﺪ و … ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ. رﻫﺎم. )
2008(. ﭘﮋوﻫﺸﯽ را در اروﭘﺎ در ﻣﻮرد ﺳﻼﻣﺖ و ﺑﻬﺮه وري ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﻧﺠﺎم داد و ﻧﺸﺎن داد … ﺗﺎرﯾﺨﭽﻪ ﺑﻬﺮه وري.
: ﻣﯽ.
[DOC] سخن نخست:
tabesh.edu.af/Books/…/اصولنامه%20اخلاقی%20روزنامه%20نگاری.doc‎Similarفعالیت در عرصة ژورنالیزم، به عنوان یک حرفه، مسایل اخلاقی بسیاری را بر …. به
عبارت دیگر آزادی بیان یک ارزش است و مشروعیت راه کسب اطلاعات در مورد افراد هم یک
…. مستقیما به دق الباب عنوانی زیر نام تاریخچه و پس منظر اخلاق رسانه ای پرداختم و
چون … به پيشينه و نمونه هاي جهاني نظامنامه های اخلاقی و لزوم دید تدوین اصول اخلاق حرفه
ای …
[PDF] ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ در ﻣﺤﯿﻂ ﮐﺎر و ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮ رﺿ – مدیریت در دانشگاه اسلامی
miu.nahad.ir/article_272_466662bbd6faf2c500d8a65a8defc466.pdf‎Cached
Similar18 جولای 2014 … ﻫﺪف ﭘﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺮرﺳﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ در ﻣﺤﯿﻂ ﮐﺎر و ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮ رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ ﭘﺮﺳﻨﻞ ﺳﺘﺎدي ﻧﻬﺎد.
ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻣﻘﺎم ﻣﻌﻈﻢ رﻫﺒﺮي … ﻫﺎي ﺣﺮﻓﻪ. اي، ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺮاي ﺑﺮوز اﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺗﻤﺎم. ﻋﯿﺎر، دارا ﺑﺎﺷﺪ . ﻫﯿﭻ ﺗﺮدﯾﺪي وﺟﻮد
ﻧﺪارد ﮐﻪ … ﻣﻌﻨﻮﯾﺖ در ﻣﺤﯿﻂ ﮐﺎر در ﻓﺮﻫﻨﮓ اﺳﻼﻣﯽ، در ﻗﺎﻟﺐ اﺧﻼق ﮐﺎر اﺳﻼﻣﯽ ﻣﻄﺮح ﻣﯽ. ﺷﻮد ….. ﻧﻈﺮﯾﻪ.
ﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ را از دﯾﺪﮔﺎﻫﻬﺎ. ي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻃﺒﻘﻪ. ﺑﻨﺪي ﮐﺮده .اﻧﺪ. ﺑﺮاي ﻣﺜﺎل،.
فراتحلیل تحول اخلاقی در تحقیقات انجام شده طی سالهای 1365ـ1388
jut.samt.ac.ir/article_6355_0.html‎Cached
Similarبدین منظور جامعه پژوهش، کلیه پژوهشهایی تعیین شد که در قلمرو تحول اخلاقی در …
بیشترین فراتحلیل تحقیقات انجام شده، از نظریه پیاژه و کلبرگ الهام گرفته که
بر این امر … در دیدگاه غایت گرایانه، اخلاق حرفه‌ای بر حل مشکلات اخلاقی مؤثر بوده،
اخلاق ….. مراحل قضاوت اخلاقی در واقع از تفکر خود ما درباره مسائل اخلاقی سرچشمه
می‌گیرند.
پاورپوینت آموزشی معنای لغوی اصطلاحی مباهله و چگونگی اداء آن – آیدا نت
aidanet.ir/prod/2222/پاورپوینت-آموزشی-معنای-لغوی-اصطلاحی-م‎Cachedدر اصل از ماده ی ((بهل)) بر وزن (اهل) به معنی رها كردن وقید وبند را از چیزی برداشتن
است . … كه افرادی كه با هم درباره یك مسئله مهم مذهبی گفتگو دارند در یك جا جمع شوند
وبه درگاه … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اخلاق حرفه ای · مبانی نظری و
پیشینه …
موضوع : بررسی نسلی اخلاق حرفه ای – مقالات رشته جامعه شناسی – بلاگفا
maghale92.blogfa.com/post/5‎Cached
Similarمقالات رشته جامعه شناسی – موضوع : بررسی نسلی اخلاق حرفه ای – مقالات رشته جامعه …
اخلاق کار و تعهد سازمانی و رضایت شغلی مورد بررسی قرار گرفت نتایج بدست آمده به
… يافته ديگراين پژوهش نشان داده اند؛ويژگيهاي فردی كاركنان نظير جنسيت ،سن …
نظریه سلسله مراتب نیازها که به وسیله آبراهام مازلو ارائه شد از مشهورترین نظریه های …
فلسفه اخلاق
www.hawzah.net/fa/Magazine/View/4385/5781/…/فلسفه-اخلاق‎Cached
Similarبه خصوص در مباحث «فلسفه اخلاق» که در نیم قرن اخیر مورد توجه ویژه عالمان و ….. مهم
ترین دغدغه های متفکران در عرصه اخلاق بوده است تا جایی که پیشینه تاریخی این
گونه مباحث از … بدین سان، اخلاق هنجاری به پژوهش هنجاری درباره تعیین اصول و معیار
و روش هایی برای … 2 کوشش در ارائه نظریه ای برای تبیین خوبی و بایستگی یک
عمل.

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

بایگانی

× بستن تبلیغات