× بستن تبلیغات
نوامبر
17
2017

مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل docx
حجم فایل 30 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 27

مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت

فروشنده فایل

کد کاربری 4674

مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

اینترنت شبکه گسترده جهانی است که شبکه های مختلف رایانه ای در اندازه های متعدد و حتی رایانه- های شخصی را با استفاده از سخت افزارها و نرم افزار های گوناگون و با قرارداد های ارتباطی به یکدیگر متصل می کند. این شبکه جهانی از طریق خطوط تلفن، رایانه های شخصی و یا شبکه های رایانه ای را به یکدیگر متصل می کند و با اختصاص نشانی های الکترو نیکی مشخص به هر یک ار آنها، برقراری ارتباط سریع و گسترده را میان کل کسانی که به شبکه متصل هستند، فراهم می کند و تبادل اطلاعات میان آنان را به صورت متن، صدا، تصویر و فیلم میسر می سازد( دهقان، 1384). می­توان گفت که شبکه اینترنت همانند یک محل مجازی ملاقات عمومی شهروندان جهان است. یک نقطه تلاقی عمومی است که در آن میلیونها نفر از بیش از 155 کشور جهان با هم در رابطه قرار می گیرند. سازمان عظیمی است که نظم آن از پیش تا حدودی تنظیم شده است. آنان در هر آن، به کسب اطلاع درباره مسایل مختلف، گفتگو، بازی، تجارت، جستجوی علمی، مشاهده تصاویر مختلف، استماع صداها و آهنگ ها، مشاهده فیلم ها و بسیاری اقدامات دیگر می پردازد. اینترنت یک بانک اطلاعاتی نیست، بلکه گسترده ترین و با اهمیت ترین شبکه کامپیوتری جهان است و شاید نمونه ای اولیه از بزرگ راه های اطلاعاتی ربع اول قرن بیست و یکم باشد. اینترنت در حکم مخزنی از اطلاعات خوب و بد، زشت و زیبا، اخلاقی و غیراخلاقی می تواند تلقی شود(محسنی،1380).

2-11- ویژگی های کار کردی اینترنت

اینترنت ابزاری چند کارکردی است که قادر است: به مثابه یک رسانه جمعی تصویری، نیاز های افراد را به کسب اطلاع در زمینه های شغلی، خبری، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، هنری علمی و سایر موارد تامین نماید. به مثابه یک سالن کنفرانس و گفتگو فضای مجازی را در قالب دیالوگ برای ار ائه تنقیح و رشد افکار و عقاید فراهم کند( تالارهای گفتگو).

به مثابه یک محیط تفریحی بدون مواجهه با محدودیت های مرزی و جغرافیایی، نیازمندی های افراد را برای فعالیت هایی چون بازی و سر گرمی با شخصیت های حقیقی و مجازی اشباع کنند.

به مثابه یک رسانه تصویری و نوشتاری، ناتوانی های موجود در محیط واقعی افراد را برای تقویت و اشباع انگیزه های جنسی جبران کند.

به مثابه یک رسانه جمعی نوشتاری بدون مواجهه با محدودیت های رسانه های نوشتاری واقعی این امکان را برای همه افر اد فراهم می آورد که آزادانه تا درحد کتمان هویت واقعی خویش، اندیشه ها و احساسات خود را به دیگری منتقل و از رهگذر امکان باز تاب اندیشه ها و احساسات مخاطبان به ترمیم اندیشه ها و غنای احساسات خود مبادرت کنند(حسینی، 1384).

این کار کردها موجب تمرکز زدایی، سهولت دسترسی، هزینه پایین و مرز نا پذیری می شود به صورتی که در اینترنت یک قدرت فرماندهی و یا کنترل کننده مرکزی وجود ندارد. با اینکه تکنولوژی جدید تحت عنوان اینترنت می تواند کاربرد های مثبت و هم کارکردهای منفی داشته باشد اما و یژگی های ذکر شده موجب می شود ضمن اینکه کاربردهای منفی آن نیز فراوان و در ابعاد بسیار مهمی مطرح باشد. اهمیت و ابعاد منفی یا استفاده های زیان آور از اینترنت از آنجایی بیشتر و گسترده تر می شود که کنترل هایی در مورد رسانه هایی مانند روزنامه یا رادیو و تلویزیون به طور معمول صورت می گیرد، در این مورد موثر نیست. در مورد استفاده از رسانه های یاد شده نظارت در سطوح فردی، خانوادگی، گروهی و در سطح دولت به صورت منفرد یا ترکیبی صورت می‌گیرد. در مورد استفاده از اینترنت این نظارت ها یا امکان ندارد و یا به قدر کافی کاربرد ندار د در نتیجه مشکل اعتیاد به اینترنت و مشکلاتی نظیر آن ابعاد پر اهمیتی پیدا می کند(دهقان، 1384).

2-12- اعتیاد

اعتیاد عبارتست از تعلق یا تعامل غیر طبیعی و ماوحی که برخی از افراد نبت به بعضی رفتارها پیدا می‌کنند.

معتاد کسی ات که نیازمند و وابسته –روانی-رفتاری غیر معقولیست که بطور مکرر آن را اعمال می‌نماید(امیدوار،1381).

اعتیاد به یک چیز ممکن است موجب کاهش احساس درد، عدم قطعیت و ناراحتی شده به علاوه از طریق توجه به موضوع اعتیاد آور، ذ هن دیگر به عوامل ناراحت کننده و مشکلات تمرکز نمی کند. بدین ترتیب فرد مشکلات لاینحل خود را فراموش نموده و هرچند زود گذر و مصنوعی، آرامش، امنیت، موفقیت، تعلقو صمیمیت را تجربه می نماید. بنابر این اعتیاد، حالت خوشایندی را در فرد ایجاد می کند اما این وضعیت موقتی و غیر واقعی است. از آنجا که فرد در اثر اعتیاد، احساس های خوشایندی را تجربه می کند، شدت وابستگی وی بیشتر می شود. در واقع این حالت الگوی رفتاری اعتیاد را تقویت می کند(قره آغاجی، 1385).

2-13- اعتیاد به اینترنت

لفظ اعتیاد بیشتر تداعی گر اعتیاد های سنتی هم چون اعتیاد به الکل، نیکوتین، مواد مخدر و قمار است. اما اعتیاد از طریق اینترنت با وجه ی جدیدی روبرو شده است. گسترش رایانه های شخصی و افزایش اتصال به اینترنت در خانه و محل کار منجر به ظهور معضلی به نام اعتیاد اینترنتی شده است. اعتیاد‌به اینترنت شامل اعتیاد به اتاق های گپ زنی، هرزه نگاری، قمار آنلاین و خرید های اینترنتی می شود. همچون دیگر اعتیاد ها این نوع اعتیاد نیز فرد معتاد را از خانواده و اطرافیانش منزوی می سازد. اعتیادهای رفتاری، همچون اعتیاد به شبکه اینتر نت می تواند موجب تخریب سلامت، روابط، احساسات و نهایتاً روح و روان فرد شود(گرینفیلد[1]،1384).

2-14- تشخیص اعتیاد به اینترنت

از معمول ترین معیارهای تشخیص اعتیاد به اینترنت می توان به مواردی نظیر افت تحصیلی شدید، کاهش وزن به علت از بین رفتن نظام تغذیه بدن، بالا رفتن تنش های عصبی، کاهش فعالیتهای اجتماعی، معاشرت با اشخاص یا گروههای بزرگتر، قانون گریزی، عدم مسؤلیت در خانواده، خشونت بیش از حد، پرخاشگری، تغییر عادت های رفتاری، ابتلا به سردردهای عصبی و… نام برد که می توان به کمک آنها علائم اعتیاد به اینترنت را در دیگران شناسایی کرد.

روانشناس انگلیسی به نام مارک گریفیت[2] با مقایسه بالینی و به کمک تعاریف تثبیت شده و مشخص اعتیاد، به بررسی شاخصه های پدیده اعتیاد اینترنتی می پردازد. گریفیت برای تعیین علائم اعتیاد اینترنتی، از یک تعریف نسبتاً سنتی اعتیاد استفاده می کند که بر حسب آن اعتیاد از مشخصه های زیر برخوردار است:

1- برجستگی: استمداد در یک فعالیت خاص یا استفاده از رفتاری غیر معمول، مهم ترین فعالیت در زندگی شخصی است.

2- تغییر روحیه و خلق و خو

3- تحمل: افزایش حجم فعالیت در طی زمان به منظور تولید همان میزان رضایت.

4- علائم کناره گیری: احساس بد خلقی و کج خلقی، زمانی که فعالیت ترک می شود.

5- تضاد و کشمکش: تضاد های میان فردی به دلیل انجام فعالیت مورد نظر و تضاد های درونی فرد.

6- عود یا بازگشت: گرایش به بازگشت دوباره به الگوی استفاده آسیب شناسانه قبلی.

در مورد شدید ترین الگو های مصرفاین بازگشت ممکن است حتی بعد از سال های کنترل و پرهیز به سرعت اتفاق بیفتد (بئد[3]، 2003).

2-15- نشانه هایی از اعتیاد به اینترنت

افرادی که زمان های طولانی و متمادی را صرف انجام بازیهای رایانه ای می کنند یا در گروههای بحث اینترنتی شرکت کنند در شمار افراد آلوده قرار می گیرند. نکته ای که باید به آن توجه جدی شود این است که این افراد درست مثل معتادان به مواد مخدر بعد از مدتی و در صورت عدم دسترسی به کامپیوتر و اینترنت دچار بیقراری، تحریک پذیری، عصبانیت و احساس نیاز می‌شود البته این علائم از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

2-16- مراحل اعتیاد به اینترنت

اعتیاد به اینترنت سه مرحله دارد: تداوم استفاده، زیاد شدن مصرف و مرحله اعتیاد واقعی، اعتیاد به اینترنت هم مثل اعتیاد به تماشای تلویزیون، کشیدن سیگار، انجام دادن فعالیتهای خاص در ابتدا کم خطر به نظر می رسد اما به هر حال در صورت بی توجهی به آن تبدیل به یک اعتیاد صدرصد واقعی می گردد.

2-17- تاریخچه بحث اعتیاد به اینترنت

اگرچه مفاهیمی مانند اعتیاد به تکنولوژی یا ر ایانه را شاتون[4] در سال 1991 بررسی کرده بود، ولی اعتیاد به اینترنت (IAD) اصطلاحی بود که چندسال بعد، اورلی[5](1996)، گریفیث[6]، 1997؛ یانگ[7]،1996 و1998) رواج دادند( لیبرت،[8]2005).


[1].Griffiths

[2].Mark Griffit

[3].Bide

[4].Shotton

[5].Orieilly

[6].Griffiths

[7].Young

[8]. Liberty, 2005

لینک منبع و پست :

مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت


http://dahe60.blog.ir/post/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%20%D9%88%20%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4%20%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D8%A7%D8%B9%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%AF%20%D8%A8%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA

فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت …
papersfile.a0b.ir/files695826‎Cached24 سپتامبر 2017 … فایل word مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت دارای 27 صفحه می
باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا …
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش اعتیاد به اینترنت و فیس بوک – ll9
ll9.ir/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-اعتیا/7396‎Cachedتوضیحات کوتاه از متن: توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و
مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت
downloaddd.totalsub.top/product/66699
مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنتعنوان: مبانی نظری و پیشینه
تحقیق اعتیاد به اینترنت … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به
اینترنت.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت – نماشا
www.namasha.com/v/bnSWbRyN‎Cached27 مارس 2017 … برای دریافت فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت به صورت ورد
به ادرس سایت http://yon.ir/J3wEtبروید.
[PDF] دریافت فایل
ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/529925‎Cached
Similarﻫﺪف اﺻﻠﯽ اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ، ﺑﺮرﺳﯽ راﺑﻄﮥ ﺑﯿﻦ وﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎي ﺷﺨﺼﯿﺘﯽ ﺑﺎ اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ. در … ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ. 2-1.
ﻣﻘﺪﻣﻪ. 15. 2-2. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. 2-2-1. ﺗﺎرﯾﺨﭽﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ. 16. 2-2-2. اﻫﻤﯿﺖ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ در دﻧﯿﺎي …
[PDF] دریافت فایل
ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/484955‎Cachedفصل دوم: گستره نظری و پیشینه پژوهش. ۱- اینترنت … ۵-۲-۷- نظریه اسلام درباره
شخصیت … جدول ۹-۴- نتایج آزمون همبستگی بین اعتیاد به اینترنت و اضطراب.
مبانی نظری روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک
www.iranprojhe.com/…مبانی-نظری/632-مبانی-نظری-روانشناسی-درباره-اعتیاد-به-اینترنت-و-فیس-بوک.html‎Cachedمبانی نظری روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک: براساس دیدگاه …
برای دسترسی به فایل ورد WORD این مقاله ، بعد از پرداخت حق اشتراک فایل شماره
92 را …. شده است اما برای برنامه ریزی مبتنی بر پژوهش علمی در هر جامعه ای توجه به
تفاوت های …. دانلود مقاله مبانی نظری مدل های مدیریت ارتباط با مشتری با پیشینه
پژوهش …
[PDF] اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ اﻋﺘﻴﺎد ﺑﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﺔ ﻋﻮاﻣﻞ رواﻧﻲ (
https://journals.ut.ac.ir/article_61790_3a6ddc42e31ae645cef8ce8479743e75.pdf‎Cachedﭘﻴﺸﻴﻨﺔ ﭘﮋوﻫﺶ. ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت ﺑﻜﻦ و ﻫﻤﻜﺎران. ) 2009(. ﻧﺸﺎن ﻣﻲ. دﻫـﺪ ﻛـﻪ ﺷـﻴﻮع اﻋﺘﻴـﺎد ﺑـﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧـﺖ ﻣـﻲ. ﺗﻮاﻧـﺪ از.
وﻳﮋﮔﻲ … 2008(. در ﭘﮋوﻫﺶ ﺧﻮد درﺑﺎرة وﺿﻌﻴﺖ اﺳﺘﻔﺎده از اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ در. ﭼـﻴﻦ ﺑـﻪ اﻳـﻦ ﻧﺘﻴﺠـﻪ …. ﻧﺘﻴﺠﺔ اﻳﻦ
ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻧﺸﺎن داد ﻛﻪ. 2/2. درﺻﺪ ﻛﺎرﺑﺮان ﺑـﻪ. اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﻌﺘﺎدﻧﺪ . ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي. اﻋﺘﻴﺎد اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ. اﺻﻄﻼح وﺳﻴﻌﻲ
اﺳﺖ …
مبانی نظری وپیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت – کرمان پژوهش
https://pajooheshk.ir/…/مبانی-نظری-وپیشینه-تحقیق-اعتیاد-به-این/‎Cached22 جولای 2017 … خانه / دانلود / مبانی نظری وپیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت … پیشینه نظام
پیشنهادات. 2 هفته پیش … قبلی پرسشنامه اعتماد اجتماعی به پلیس.
اعتیاد| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری – پارس پروژه
https://parsproje.com/component/search/?searchword=اعتیاد…‎CachedPSR98-اعتیاد-مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی: (بسته های
آموزشی … PRL55- نمونه پروپوزال روانشناسی: بررسی میزان اعتیاد به اینترنت و
عوامل …
جامعه‌ شناسی اعتیاد به اینترنت – مدرسه همشهری
www.hamshahritraining.ir/news-3914.aspx‎Cached31 دسامبر 2016 … پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت … در این پژوهش، تأثیرات اعتیاد به اینترنت در
ارتباط با سه مبحث … هویت از منظر نظریه اجتماعی مدرن ابتدا به معنی «یکی شدن» و در
….. هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
[PDF] 89 اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ، ﺳﺎل ﭼﻬﺎرم/ﺷﻤﺎره ﺳﻮم/ﭘﺎﻳﻴﺰ ﭘﮋوﻫﺶ ﻧﺎﻣﻪ ﻋﻠﻮم
journals.iau-garmsar.ac.ir/soc/library/upload/…/af_529379215-3.pdf‎Cached
Similar24 فوریه 2010 … اﻋﺘﻴﺎد ﺑﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ، ﺟﻮاﻧﺎن، ﻋﺰت ﻧﻔﺲ، اﻧﺰواي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ، اﺟﺘﻤﺎع ﮔﺮﻳﺰي، ﻓﻀﺎي ﻣﺠﺎز. ﺗﺎرﻳﺦ …. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي و
ﺗﺠﺮﺑﻲ اﻋﺘﻴﺎد اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ: … ﺑﺎ آن و ﺻﺮف ﻣﺨﺎرج زﻳﺎد درﺑﺎره اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ و ﻛﺎرﻫﺎي ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ …. ﮔﺬارﻧﺪ، درﻋﻴﻦ ﺣﺎل
ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﭘﻴﺎﻣﺪﻫﺎي اﻋﺘﻴﺎد اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ ﻧﻴﺰ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﻲ. -. ﺷﻮﻧﺪ. در ﻧﻈﺮﻳﻪ. ﻫﺎ و ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﺗ.
بسته جامع پژوهشی بررسی اعتیاد به اینترنت | سرزمین دانش
sarzamindanesh.ir/sd3975-بررسی-اعتیاد-به-اینترنت/‎Cachedاین بسته پژوهشی مجموعه کاملی حاوی ۵۰۰ صفحه از آخرین پژوهش های انجام شده در زمینه
بررسی اعتیاد به اینترنت است. در تدوین این بسته از جدیدترین مقالات و پایان نامه

[PDF] اصل مقاله
jisds.srbiau.ac.ir/article_1887_fb51338dc9676400aaeedc233c7481df.pdf‎Cached
Similarاﻳﻨﺘﺮﻧﺖ، ﻋﻮاﻣﻞ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ، اﻟﮕﻮي ﻛﺎرﺑﺮي ارﺗﺒﺎﻃﻲ، ﻣﺤﺪودﻳﺖ ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﺟﻤﻌﻲ. ﺗﺎرﻳﺦ درﻳﺎﻓﺖ … ﺟﻮاﻣﻊ ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻪ
ﭼﻨﺎن ﮔﺴﺘﺮش ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻛﻪ از آن ﺑﻌﻨﻮان ﻳﻚ ﺑﻴﻤﺎري و اﻋﺘﻴﺎد ﻣﺪرن ﻧﺎم ﻣﻲ. ﺑﺮﻧﺪ و … ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي. اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ داراي
اﻣﻜﺎﻧﺎت ﻣﺘﻌﺪدي ﻣﻲ. ﺑﺎﺷﺪ و ﻃﺒﻴﻌﺘﺎً اﺳﺘﻔﺎده. ﻫﺎﻳ. ﻲ. ﻛﻪ ا. ز. اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻲ …… اي اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ درﺑﺎره رﺳﺎ. ﻧﻪ.
اعتیاد – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/اعتیاد‎Cached
Similarبررسی اعتیاد به عنوان عارضه‌ای روانی، اجتماعی و اقتصادی از دیدگاه علوم پزشکی، …
مانند اعتیاد به اینترنت، اعتیاد به کار و اعتیاد به بازی‌های کامپیوتری به عنوان …
پیشنهاد موضوع پایان نامه درباره اعتیاد به اینترنت – ایران پژوهش
https://www.iranpajohesh.com/…/6415-پیشنهاد-موضوع-پایان-نامه-درباره-اعتیاد-به-اینترنت.html‎Cachedپیشنهاد موضوع پایان نامه درباره اعتیاد به اینترنت با توجه به مقاله بیس زیر می
تواند سبب … این مقاله به بررسی اثرات مراقبه در طول 8 هفته (MOM) بر پاسخ روانی
و …. دانلود مبانی نظری کیفیت زندگی کودکان سرطانی به همراه پیشینه تحقیق داخلی
و …
فناوری های ارتباطی و گرایش به اعتیاد. – دانشگاه علوم پزشکي و خدمات …
phc.muq.ac.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=109&pageid…‎Cached
Similarرابطه بهره ‌برداری از فناوری‌های نوین ارتباطی و گرایش به اعتیاد در جوانان … مبانی
نظري این پژوهش در سه بخش تدوین گردیده است: فناوري‌هاي نوین ارتباطی، آسیب …
اجتماعی (اعتیاد) نهایتاً با بازبینی پیشینه پژوهش، چارچوب مفهومی پژوهش ارائه
می‌گردد. … اطلاعات قابل دسترسی در اینترنت درباره انواع موادمخدر، توسط افراد و
گروه‌هاي …
دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای اعتیاد به اینترنت بایگانی …
termeakhar.com/…/دانلود-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-برای-ا/‎Cached
Similarآرشیو تگ: دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای اعتیاد به اینترنت. پیدا نشد.
Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق استرس والدگری (فصل دوم تحقیق …
tehsky.ir/article/38206‎Cachedتوضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) ….
مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره کیفیت سود مبانی نظری و پیشینه … مبانی
نظری اعتیاد به اینترنت دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت، در

[PDF] ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ ﻱ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋﻭﻫﺶ
www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/…/PDF/فصل%20دوم.pdf‎Cached
Similar١٢. ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ﻱ. ﭘﮋﻭﻫﺶ. Page 2. ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ: ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﻭ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﭘﮋﻭﻫﺶ. 2-1. ﻣ.
ﻘ. ﺪﻣﻪ. ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﺍﻧﺪﻛﻲ ﺍﺛﺮ ﻣﺤﺮﻙ ﺯﻳﺮ ﺁﺳﺘﺎﻧﻪ ﺍﻱ ﻧﺎﻡ ﻳﻚ ﺑﺮﻧﺪ ﻳﺎ ﻳﻚ ﻣﻘﻮﻟﻪ/ﮔﺮﻭﻩ ﺧﺎﺹ ﺭﺍ ﻣﻮﺭﺩ
ﺑﺮﺭﺳﻲ ….. ﺩﺭﺑﺎﺭﺓ. ﺷﺮﻛﺖ . ﻫﺮ. ﻳﻚ. ﺍﺯ. ﺍﻳﻦ. ﻣﻘﻮﻟﻪ. ﻫﺎ. ﺑﻪ. ﺍﺑﺰﺍﺭ. ﻳﺎ. ﻭﺳﻴﻠﻪ. ﻭﻳﮋﻩ. ﺍﻱ. ﻧﻴﺎﺯ. ﺩﺍﺭﺩ . ﺑﺮﺍﻱ. ﻣﺜﺎﻝ،.
ﺩﺭ … ﺍﻳﻨﺘﺮﻧﺖ. ﻭ. ﺍﺑﺰﺍﺭﻫﺎﻱ. ﺩﻳﮕﺮ. ﻣﻲ. ﺷﻮﺩ . ﺑﺎﻳﺪ ﺍﺯ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﻫﺎﻱ ﻓﻨﺎﻭﺭﻱ ﺗﺸﻜﺮ ﻛﺮﺩ، ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻛﻨﻮﻧﻲ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻲ

دانلود پایان نامه تأثیر استفاده از اینترنت بر سبک زندگی در بین …
download-thesis.com/…/دانلود-پایان-نامه-تأثیر-استفاده-از-این/‎Cachedازاین پایان نامه داشته باشم، ازحوزه معاونت پژوهشی واحد مجوز های مربوطه را اخذ نمایم. ….
5-3- یافته های مربوط به بررسی رابطه میان متغیرهای پیشینه ای و سبک زندگی و ….
نظریه های اجتماعی در رویکردهای اخیر، بیشتر به روش هایی توجه دارد که از رهگذرآن ها
….. اعتیاد به اینترنت در دانشجویان: تهدیدی بر سلامت روان. …. درباره مطالعات
فرهنگی.
[PDF] رسي پدیده اعتياد مجازي در بين نوجوانان و جوانان رب استان قم
journals.atu.ac.ir/article_6863_ee1a640970b87edd9bad94700b2044b0.pdf‎Cached5 مارس 2012 … تاريخ دريافت: 15. /. 12 … اعتياد مجازي بعنوان پيامد منفي استفاده از اينترنت. چ …
پژوهش. بررسي ميزان اعتياد مجازي در بين نوجوانان و جوانان نواحي شهري استان قم و ….
هاي اطالعاتي و خبري زيادي در اينترنت دربارة تصوير بدن، الكليسم، ….. اما اگر
خواسته باشيم بصورت خاص با توجه به عنوان تحقيق به مباني نظري.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره سیستم های مغزی …
sidonline.weab.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-روانشناسی-در-2/‎Cached2 روز پیش … مبانی نظری و پیشینه پژوهش روانشناسی درباره هوش معنوی ( فصل دوم … همراه با منبع
نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه.
مبانی نظری اعتیاد به مواد مخدر – روان پیپر
www.ravanpaper.com/…/مبانی-نظری-اعتیاد-به-مواد-مخدر-مبانی-نظری-اعتیاد‎Cachedمطالب مرتبط: مبانی نظری آمادگی به اعتیاد http://www.ravanpaper.com. مبانی نظری
و پیشینه پژوهش اعتیاد. دانلود مبانی نظری پیشینه مواد مخدر. مبانی نظری مواد مخدر.
[PDF] بررسی اعتیاد به اینترنت و فضاهای مجازی در بین جوانان و نوجوانان
https://nopadid.mcls.gov.ir/Maghalat/2/محمدي%20حمزه.pdf‎Cached
Similarﺑﺪﻳﻦ ﺻﻮرت ﻛﻪ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ اﻋﺘﻴﺎد ﺑﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ در ﺑﻴﻦ ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﻳﺎن دﺧﺘﺮ ﺑﻴﺸﺘﺮ از ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﻳﺎن ﭘﺴﺮ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ . ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ.
38 ….. ﺑﺮ ادﺑﻴﺎت ﻧﻈﺮي و ﺗﺠﺮﺑﻲ درﺑـﺎره اﻋﺘﻴـﺎد اﻳﻨﺘﺮﻧﺘـﻲ ﻧﺸـﺎﻧﻪ آن اﺳـﺖ ﻛـﻪ اﻋﺘﻴـﺎد. اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ ﭘﺪﻳﺪه. اي.
تحقیق نشانه ها و ملاک های تشخیصی اختلال اعتیاد به اینترنت و نظریه …
payandaneshjo.ir/تحقیق-نشانه-ها-و-ملاک-های-تشخیصی-اختلال/‎Cachedپیشینه تحقیق نشانه ها و ملاک های تشخیصی اختلال اعتیاد به اینترنت و نظریه … در
این مقاله ابتدا به مطالبی درباره تعریف اینترنت پرداخته، سپس اختلال اعتیاد به …
مطالعه میزان استفاده از اینترنت و وابستگی به آن در میان دانشجویان …
www.aftabir.com/…/مطالعه-میزان-استفاده-از-اینترنت-و-وابستگی-به‎Cached
Similar19 نوامبر 2013 … همانند انواع دیگر اعتیادها، اعتیاد به اینترنت با علائمی همراه است که از آن …. علاوه بر
این، یک نظریه جامع که بتواند تعیین کند چگونه این اختلال به بهداشت روانی …. و
ورزشی، پژوهش درباره بهداشت و سلامت فردی که از در میان گذاشتن آن با دیگران … در
مقایسه با پیشینه تحقیق با توجه به اینکه در اکثر موارد، جامعه آماری از …
جدیدترین فایل ها و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی فایلر
filer.sellu.ir/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه الگوهای ارتباطی. قیمت: 10,000 تومان. توضیحات دانلود ·
مبانی نظری و پیشینه اعتیاد به اینترنت · مبانی نظری و پیشینه اعتیاد به
اینترنت.
[PDF] ﭼﮑﯿﺪه
www.ensani.ir/storage/Files/20120329160016-5078-14.pdf‎Cached
Similar29 مارس 2012 … اﻣﺮوزه اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ وﺗﺄﺛﯿﺮات آن ﺑﻌﻨﻮان رﺳﺎﻧﻪ اي ﻧﻮﯾﻦ از ﺳﻮي ﻧﻈﺮﯾﻪ ﭘﺮدازان ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ ﻗﺮارﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ دﻻﯾﻞ و
زﻣﯿﻨﻪ. ﻫﺎي …. در ﺑﺎره ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺗﺤﻮﻻت ﻣﺬﮐﻮر در ﻣﻮرد دﺧﺘﺮان اﻧﺠﺎم ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ. ﺗﺎﺛﯿﺮ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ …. ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻓﻀﺎ ﻫﺎي
ﻣﺠﺎزي ﺑﺮ ﮐﻨﺶ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺟﻮاﻧﺎن داﻧﺸﺠﻮي دﺧﺘﺮﺑﺎ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺑﺮ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ……………………. 135. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ …
ﻣﻔﻬﻮم اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺑﺮاي اوﻟﯿﻦ ﺑﺎردر ﭘﮋوﻫﺸﯽ ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﯽ ﺗﻮﺳﻂ ﯾﻮﻧﮓ ﯾﺎﻧﮓ ﻣﻄﺮح ﺷﺪ.
مبانی نظری مهارت های اجتماعی – فایلهای دانشگاهی سیدو – رزبلاگ
sidofile.rozblog.com/post/42/مبانی-نظری-مهارت-های-اجتماعی.html‎Cached14 ژانويه 2017 … دانلود مبانی نظری پایان نامه درباره مهارت های اجتماعی – ایران … www.iranpajohesh.
com/. …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت …
پروپوزال بررسی میزان اعتیاد به اینترنت و ارتباط آن با مهارت‌های …
onlineproposal.ir/پروپوزال-بررسی-میزان-اعتیاد-به-اینترن/‎Cached… مروری بر مبانی نظری و پژوهش انجام شده در مورد ررسی میزان اعتیاد به اینترنت و ا.
… پیشینه پژوهش (در این قسمت به صورت اختصاصی به پژوهش های صورت گرفته در …
میگنا – بررسی نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی بر زندگی …
www.migna.ir/vdcgqy9x.ak9u74prra.html‎Cached
Similar30 نوامبر 2014 … ورود به دنياي مجازي و يا به عبارت بهتر زندگي در محيط هاي مجازي امري بديهي به شمار
مي رود و … امروزه پژوهش‌گران تعابیر مختلفی را از جمله اعتیاد اینترنتی، وابستگی
…. اند که می توان از آن ها برای جست و جو درباره تمامی مسائل و موضوعات مورد نظر
استفاده کرد. ….. پيشينه پژوهش هاي انجام شده در رابطه با موضوع تحقيق
پاورپوینت آموزشی آشنایی با پروتکل FTP – آیدا نت
aidanet.ir/prod/2217/پاورپوینت-آموزشی-آشنایی-با-پروتکل-ftp‎Cachedخانه · ارتباط با ما · درباره سایت … اینترنت نیز به عنوان یك شبكه گسترده از این
قاعده مستثنی نبوده و در این رابطه از پروتكل های متعددی استفاده می شود. برای
بسیاری از كاربران اینترنت همه چیز محدود به وب و پروتكل مرتبط با آن یعنی HTTP
… پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت · مبانی نظری و پیشینه پژوهش با
موضوع بیمه …
مباني نظري و پيشينه پژوهش با موضوع تبليغات دهان به دهان
www.turkumusic.ir/…/مباني-نظري-و-پيشينه-پژوهش-با-موضوع-تبليغات-دهان-به-دهان.html‎Cached21 نوامبر 2016 … نظری و …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره تبلیغات دهان به دهان … نظری و
پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد دسته: مبانی و پیشینه نظری … 13 . …. اینترنت در
دهه اخیر همواره یکی از مهم‌ترین مسائل کشورهای دنیا به‌خصوص جوامع در حال .
مبانی نظری وپیشینه تحقیق وبگردی وپرسه زنی اینترنتی – دانلود …
https://fille.ir/2017/…/مبانی-نظری-وپیشینه-تحقیق-وبگردی-وپرسه/‎Cached17 ا کتبر 2017 … توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با
منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو مقاله.
مبانی نظری وپیشینه تحقیق وبگردی وپرسه زنی اینترنتی
hamifile.sidonline.ir/product-21120-pro.aspx‎Cachedمبانی نظری وپیشینه تحقیق وبگردی وپرسه زنی اینترنتی. مبانی نظری …
اینترنتی. توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
… 2-6-1- اعتیاد به اینترنت… 30 … تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده
است.
اعتیاد به اینترنت – جستجو و دانلود کتاب – کتاب سبز
ketabesabz.com/search?q=اعتیاد+به+اینترنت‎Cached
Similarاعتیاد به اینترنت (کتاب راهنما برای ارزیابی و درمان) … در این کتاب با سرفصل
هایی چون: کلیات درباره مواد صناعی اعتیادآور، انواع مواد مخدر صناعی افیونی، انواع ….
کتاب بررسی واب‍س‍ت‍گ‍ی‌ ب‍ه‌ م‍وض‍وع‌‌ه‍ای‌ ج‍ن‍س‍ی‌ در ای‍ن‍ت‍رن‍ت، نتیجه پژوهشی است که با
هدف به دست آوردن …. مبانی نظری و عملی کاربرد اینترنت در فرآیند تدریس و یادگیری
.
آسیب‌های نوپدید – پژوهه دين – سايت معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان …
www.pajohe.ir/articles/categories/search/1387/‎Cached
Similarروش پژوهش: برای انجام این مطالعه از طریق استنادی به بررسی مبانی نظری و … والدین
چندان با اینترنت و فضای مجازی آشنایی ندارند و فرزندان آنها که استفاده از … که به
خاطر نداشتن سبقه و پیشینه در جوامع انسانی به آنها آسیب‌های اجتماعی نوپدید
می‌گویند. ….. 10ـ اعتیاد رفتاری به اینترنت، چت و شبکه‌های اجتماعی که نتیجه آن
افسردگی، …
ژورنال فایل
mejournal.rzb.oo0oo.ir/
لینک منبع و پست :پیشینه ومبانی نظری تحقیق تبلیغات اینترنتی · http://mefile
.filenab.com/product-67766-modirit.aspx. پیشینه ومبانی نظری تحقیق …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع عناصر آمیخته بازاریابی 4p
filer.filenik.ir/product-33247-pishinah.aspx‎Cachedتوضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با
منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو مقاله. توضیحات نظری
کامل …
مقاله اعتیاد به موبایل – SlideShare
https://www.slideshare.net/skamaleddinmousavi/-49403328‎Cached15 ژوئن 2015 … مقاله اعتیاد به موبایل. 1. 1 شناختی جامعه بررسی یک : تهرانی درجوانان
موبایل به اعتیاد نویسندگان موسوی الدین دکترسیدکمال شاهد …
[PDF] بررسی میزان تأثیر استفاده از فضای مجازی بر ارزش های خانواده
www.farhangeilam.ir/article_9443_793062d106873b17efed8352b4079ebf.pdf‎Cachedایـن فن آوری هـا دسترسـی آسـان بـه اینترنـت اسـت کـه عـاوه بـر داشـتن نقـاط …. از نظـر
روکیـچ ارزش بـه عنـوان بـاوري پایـدار، دربـاره ی … ارزش نظــري: عاقه منــدي بــه کشــف
ترتیــب حقیقــت، وجــود یــک گرایــش … پیشینه یپژوهش … قلجــه و دیگــران )13۹1(
در پژوهشــی بــا عنــوان »بررســی میــزان اعتیــاد بــه اینترنــت در دانشــجویان.
[PDF] PDF[مقاله ای در مورد اعتیاد]—فروشگاه اینترنتی دانشجویان
stshop.ir/saveAsPDF=12870‎Cachedﺟﻨﺴﯿﺖ : اﯾﺪز ﺑﺎ ﻫﺮوﺋﯿﻦ ﺑﻪ اﯾﺮان ﻣﯽ آﯾﺪ : ﻧﮑﺎﺗﯽ در ﻣﻮرد اﻋﺘﯿﺎد: اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ ﻣﻮاد ﻣﺨﺪر ﭼﯿﺴﺖ؟ ﺳﯿﮕﺎر ﭼﻄﻮر ….
اﻋﺘﯿﺎد (ﻓﺼﻠﺪوم ﻣﻘﺎﻟﻪ) ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﻌﺎرﯾﻒ اﻋﺘﯿﺎد (ﻓﺼﻠﺪوم ﻣﻘﺎﻟﻪ) ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره خودنظم دهی – سل یو فایل
studentedu.sellufile.com/product-45825-khodnazm_dehi.aspx‎Cachedمبانی نظری و پیشینه تحقیق خودنظم دهی خودنظم بخش , فروش فایل و محصولات … به
آزمودنی هایشان آموزش می دادند تا رفتارهایی از قبیل پرخاشگری، اعتیاد و سایر …
اعتیاد اینترنتی؛ علل و پیامدهای آن – ویستا
vista.ir/article/313863/اعتیاد-اینترنتی؛-علل-و-پیامدهای-آن‎Cached
Similar15 مه 2008 … این مقاله ضمن ارائه تعاریفی از اعتیاد اینترنتی، درباره علائم و شاخصهای ….. به همین
دلیل است که هنوز هیچ فرد، نظریه و دیدگاهی که قادر به تبیین تمامی ….. حدود ۵۴ درصد
از معتادان اینترنت، سابقه افسردگی و ۳۴ درصد از آنها نیز سابقه …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | تند دانلود
quickdl.ir/html/11174‎Cached26 آگوست 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت دسته: علوم … آنان در هر آن،
به کسب اطلاع درباره مسایل مختلف، گفتگو، بازی، تجارت، …
تاثیر اعتیاد – دانلود تحقیق – مقاله-پژوهش ارشد
persiandooriran.ir/?tag=تاثیر-اعتیاد‎Cachedنظریه ها در هر علم اساس شناخت عناصر وروابط حاکم بر آن علم می باشد و به گونه ای …
این پژوهش به بررسی شواهد علمی آموزش و اطلاع رسانی درباره ایدز، نقش رسانه های … 4-
به نظر می رسد اینترنت و فضای مجازی در آموزش پیشگیری از ایدز تاثیرگذار است.
پیشینه پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی: مقایسه احساس …
4fileshop.ir/product/پیشینه-پایان-نامه-کارشناسی-ارشد-روانش/‎Cachedافرادی که در معرض اعتیاد به اینترنت قرار داشتند یا دارای این اختلال بودند … مبانی
نظری پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی: اخلاق حرفه ای 10 هزار تومان … پیشینه پایان
نامه روانشناسی: مقایسه احساس تنهایی، سازگاری اجتماعی و سلامت عمومی در نوجوانان …
رضوانی(۱۳۸۵)، درباره استفاده از اینترنت و پیامدهای روانی و اجتماعی آن با مطالعه روی

مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت |42985| متن
text.rspf.ir/text/42985/html‎Cached21 سپتامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت (42985):مبانی نظری و …
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه.
متغیرهای اعتیاد به اینترنت – بانک مقاله و تحقیق و پروژه | ایران داک …
www.iran-doc.com/مقاله-های…/339-متغیرهای-اعتیاد-به-اینترنت‎Cached
Similarبررسی متغیرهای شخصیتی پیش بینی کننده اعتیاد به اینترنت … همچنین رابطه
معنی داری بین اعتیاد به اینترنت با سنین نوجوانی(03/0 p<) و بیکار بودن(0001/0
p<) به دست آمد. ….. فصلنامه علمی پژوهشی اصول بهداشت روانی دانشگاه علوم پزشکی
مشهد. …. هدف اصلی سایت کمک به پژوهشگرانی است که در بخش ادبیات نظری و
پیشینه …
پرسشنامه اعتیاد به اینترنت – فروشگاه فایل دانش آموز – دانلود تحقیق …
fileshop.studentedu.ir/2017/11/15/پرسشنامه-اعتیاد-به-اینترنت/‎Cached1 روز پیش … پرسشنامه اعتیاد به اینترنت. دسته بندي : عمومی » پرسشنامه. پرسشنامه اعتیاد به
اینترنت جزئیات و دریافت. پرسشنامه اعتیاد به اینترنت 20 …
[PDF] دریافت فایل
www.iranculture.org/UserFiles/…/Issue_Rahbord_Farhang_No12-13.pdf‎Similar23 ژانويه 1974 … مس ئله، چارچوب نظري، فرضيه ها يا پرسش ها، روش … فهرست منابع )فارسي يا
غيرفارسي( در پايان مقاله به … پاي گاه اينترنت ي: نام پاي گاه اينترنت
ي. )تاريخ به روز … گامي براي بهره گيري از محتواي دين اسالم در پژوهش دينداري …
بازگفت كوتاه و گذراي پاره اي نكات اساســي درباره فلســفه فرهنگ هستيم …
مبانی نظری پیشینه تحقیق جرأت ورزی | جستجو | لوکس دنلود
www.lox-download.ir/…/مبانی+نظری+و+پیشینه+تحقیق+جرأت+ورزی.html‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت + docx. آفریدگارا من اکنون
آماده ام که تمام خوب و بد وجودم را به توسپارم تمنا دارم یک یک نقص های درونم را که سد …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت |25718| سیب
seeb.rspf.ir/seeb/25718/html‎Cached4 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره
اعتیاد (فصل دوم پایان نامه) در 58 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت …
— (454) – دانلود تحقیق – مقاله-پژوهش ارشد
ra4.ir/?p=4770‎Cached10 جولای 2017 … در گفتار دوم، مبانی نظری پژوهش مورد بحث قرار گرفته است که مبحث شبکه های … در
مقالهای در باره هویت فرهنگی مینویسد: هویت فرهنگی هر جامعه به سه عامل … و باعث
شکوفایی قارچ گونه وب سایت‌های شبکه‌های اجتماعی در اینترنت شد. ….. سامانه‌
پیشینه‌ پژوهش …. چکیده مقدمه و هدف: اعتیاد به اینترنت موضوع نو و مسئله ایی …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک رهبری
mabani-sabk-3-1-1.najiblog.ir/‎Cached30 دسامبر 2016 … به طورمثال درادبیات پژوهشی مربوطه آمده است که : رهبری عبارت است ازتاثیر میان
فردی …. مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت -.ir.
دانلود فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلالات یادگیری – بنر فایل
www.bannerfile.ir/دانلود-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-75/‎Cached27 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلالات یادگیری در 42 صفحه ورد قابل ویرایش ….. 5-
سوابق مربوط (بيان مختصر سابقه تحقيقات انجام شده درباره موضوع و نتايج … فنون
رایانه ۴۴ ۱-۴-۱۲- اعتیاد به اینترنت یک از انواع اعتیاد به فناوری …
دین آنلاین – اینترنت و دین داری
www.dinonline.com/doc/news/fa/1522/‎Cached
Similar20 آگوست 2013 … تعاريف مربوط به اينترنت را مي‌توان، به‌طور كلي، به دو گروه عمده تقسيم كرد: …
اینترنت و دینداری، برگرفته از طرح پژوهشی گسترده‌ای بوده است، لذا رئوس … بیان
مسئله، اهمیت موضوع و ضرورت تحقیق، اهداف تحقیق و پیشینه موضوع و … رویکرد
نظری کاتز و نظریه وابستگی)، سپس به بحث درباره اینترنت می‌پردازد.
آخرین اخبار سایت بایگانی – زپو استور
zepostore.ir/category/آخرین-اخبار-سایت/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره ی حفظ منابع انسانی و رضایت شغلی مبانی
نظری و پیشینه پژوهش در … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت [
…].
رساله ارشد طراحی مرکز ترک اعتیاد اینترنتی | معماری 98
https://memari98.com/رساله-ارشد-طراحی-مرکز-ترک-اعتیاد-اینتر/‎Cached31 ا کتبر 2017 … صفحه اصلی تحقیق رساله ارشد طراحی مرکز ترک اعتیاد اینترنتی. رساله ارشد …
فصل اول : کلیات پژوهش ۲ … ۴-۱ مبانی نظری و پیشینه تحقیق …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت |26226 …
frost.rspf.ir/frost/26226/html‎Cached7 ا کتبر 2017 … پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه … دانلود پیشینه
تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت، در قالب word و در 27 صفحه، …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | بای شاپ!
baeshop.ir/26978.html‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم مقاله
… «مبانی نظری پایان نامه روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک» است.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت |13347| سریع …
quickdl.123maghaleh.ir/quickdl/13347/html‎Cached27 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت (13347):مبانی نظری و
پیشینه در بار ه ی اعتیاد به اینترنت مبانی نظری و پیشینه پژوهش در …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | بهترین مرجع …
selludownload.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-درباره-اعتیا/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت. توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع نویسی درون …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت | پیتر دانلود
peterdownload.ir/html/2575‎Cached26 سپتامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به… مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه
ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی …
مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت |58804| سند فایل
simple.sandfile.ir/article/58804‎Cachedاین پژوهش با عنوان مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتیاد به اینترنت موجود است.
مبانی نظری; اعتیاد به اینترنت; پیشینه تحقیق; دانلود مقاله درباره – «سند فایل» …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت |17140| سند فایل
raw.sandfile.ir/article/17140‎Cachedدانلود پژوهش درباره |پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت| این پژوهش با
عنوان پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت موجود است. مبانی نظری …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | مهم مقاله!
impoart.ir/…/30193-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-با-موضوع-اعتی.html‎Cached28 آوريل 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل …
پژوهش زمینه یابی اعتیاد به اینترنت در 2017-06-26 … مبانی نظری و پیشینه
پژوهش با موضوع اعتیاد مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد فصل دوم …
گلستان طرح
golestantrhj.toonblog.ir/‎Cachedشما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید
… دانلود پیشینه پژوهش و مبانی نظری تعارضات زناشویی (فصل دو) -کامل و جامع ·
فایل … دانلود مبانی نظری پایان نامه روانشناسی درباره هویت -کامل و جامع · خرید آنلاین
… برترین پکیج پژوهش زمینه یابی اعتیاد به اینترنت در دانشجویان دختر و پسر
دوره …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | لیون دانلود
liondl.ir/html/21461‎Cached19 جولای 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع …
[PDF] PDF: مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | OODL
oodl.ir/pdf-21167-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-با-موضوع-اعتی-2017-03-24‎Cachedﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ … آﻧﺎن در ﻫﺮ آن، ﺑﻪ ﮐﺴﺐ.
اﻃﻼع درﺑﺎره ﻣﺴﺎﯾﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ، ﮔﻔﺘﮕﻮ، ﺑﺎزی، ﺗﺠﺎرت، ﺟﺴﺘﺠﻮی ﻋﻠﻤﯽ، ﻣﺸﺎﻫﺪه ﺗﺼﺎوﯾﺮ ﻣﺨﺘﻠﻒ، اﺳﺘﻤﺎع ﺻﺪاﻫﺎ و.
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت |2793| ناب تک
nab-tech.ir/article/2793‎Cachedدانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت، در قالب word و در 27 صفحه
، … و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | VHDA DOC
doc.vhda.ir/post/46557.html‎Cached28 آوريل 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | آمارانتوس
amaranthus.ir/id/48019‎Cached22 آوريل 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت |37103| متاوا
metava.ir/article/37103‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم مقاله
کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به …
مبانی نظری پایان نامه روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک
chdl.ir/2016/…/42172-مبانی-نظری-پایان-نامه-روانشناسی-دربار-2.html‎Cached29 نوامبر 2016 … از دانلود فایل مطمئن هستم دسته: مبانی و پیشینه نظری فرمت فایل: doc حجم … مبانی
نظری پایان نامه روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک … توضیحات:
فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).
جدول درباره اعتیاد – bazar98
bazar98.ir/result/جدول-درباره-اعتیاد.html
اعتیاد به مواد مخدر ایدز بیماری ایدز علائم همه چیز درباره اعتیاد جدول قیمت خودرو . …
عاشقانه جملات مقاله ای درباره اعتیاد نظریه مرتن درباره نوع شناسی انحرافات جدول یک .
… اعتیاد به اینترنت چطور می تواند سلامتیزندگی شخصی شما را از حالت طبیعی
خارج کند . … برچسب ادبیات پیشینه پژوهش اعتیاد پایان نامه کارشناسی برچسب
ادبیات …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت |66539| فایل …
superhotarticles.glassyfile.ir/article/66539‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت (66539):مبانی نظری و
پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی …
مبانی نظری و پیشینه اعتیاد به اینترنت – ایران فایل
iranfile.filefars.ir/page-481764.html‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت مبانی نظری و پیشینه در
بار ه ی … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت |75336| سان …
century.sunmaster.ir/article/75336‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | استارتیکل
starticle.ir/html/13347‎Cached19 آگوست 2017 … دسته: علوم انسانی. فرمت فایل: docx. حجم فایل: 30 کیلوبایت. تعداد صفحات فایل:
27. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت.
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت |50350| یابنده فایل
king.filesearcher.ir/article/50350‎Cachedدانلود پژوهش درباره |پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت| این پژوهش با
عنوان پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت موجود است. دانلود پیشینه …
[PDF] PDF: مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت |73191
superfast.filesearcher.ir/pdf/73191‎Cached30 ا کتبر 2017 … داﻧﻠﻮد ﭘﺮوژه درﺑﺎره |ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ| q. ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و
ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع اﻋﺘﯿﺎد ﺑﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺖ اﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ درﻣﻮرد. ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﮐﻢ [73191] ﻣﺒﺎﻧﯽ …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت |61227| آف …
incredible.offarticle.ir/article/61227‎Cachedاین صفحه از سایت «آف مقاله» به گونه ای ویژه درباره |مبانی نظری و پیشینه پژوهش با
موضوع اعتیاد به اینترنت| ارسال شده است. اطلاعات بیشتر درمورد مبانی نظری و …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت | زنجفیل دانلود
gingerdl.crazyfile.ir/gingerdl/17119
دانلود فایل تخصصی در خصوص پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت.
این صفحه از سایت «زنجفیل دانلود» درباره |پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به

مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | سیب دانلود
seebdl.ir/html/25718‎Cached5 جولای 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت | عصر سنگ
stonetime.ir/id/9892‎Cached7 سپتامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت مبانی نظری و پیشینه
پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم پایان نامه …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت …
article.infofiles.ir/object-18341/description‎Cached4 نوامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: … آنان در هر آن،
به کسب اطلاع درباره مسایل مختلف، گفتگو، بازی، تجارت، …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | پرفیوم دانلود
perfumedownload.ir/post/14805‎Cached1 آوريل 2017 … دسته: علوم انسانی. فرمت فایل: docx. حجم فایل: 30 کیلوبایت. تعداد صفحات فایل:
27. مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت.
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | مقالات VIP
viparticle.ir/html/18470‎Cached31 جولای 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم مقاله
… پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه … پژوهش با موضوع
اعتیاد مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد (فصل دوم پایان …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت | زنجبیل دانلود
96.gingerdl.ir/post/17119.html‎Cached11 آگوست 2017 … دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت، در قالب word و … اعتیاد
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد (فصل دوم پایان نامه) در …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | تکست …
textsite.ir/id/42985‎Cached12 مه 2017 … پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه … پیشینه تحقیق و
مبانی نظری اعتیاد به اینترنت دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری …. مبانی نظری و
پیشینه پژوهش درباره عناصر آمیخته بازاریابی 4p مبانی نظری و …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت |10476| مقالات واقعی
paper.truearticle.ir/post/10476.html‎Cached24 ژانويه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به… دسته: علوم انسانی فرمت فایل: docx
حجم فایل: 30 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 27 مبانی نظری و …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت – مگا داک
megadoc.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-درباره-اعتیا/‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت دسته: علوم انسانی بازدید: ۳
بارفرمت فایل: docx حجم فایل: ۳۰ کیلوبایت تعداد صفحات فایل: ۲۷ مبانی نظری و …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | تگ استور!
tagstore.ir/…/37101-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-با-موضوع-اعت-4-2017-08-21.html‎Cached21 آگوست 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت دسته: علوم … آنان در هر آن،
به کسب اطلاع درباره مسایل مختلف، گفتگو، بازی، تجارت، …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت | مقاله گیگ
download.articlegig.ir/post/236219.html‎Cached14 ژوئن 2015 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم
پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع …
دانلود طرح توجیهی: تولید نانو کامپوزیت
181664dwye.9i8.ir/‎Cachedمناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی … یک داستان، گویا و واضح باشد و
باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز
مشخص نماید. … تحقیق درباره آسیب شناسی حکومت دینی از نگاه امیر مومنان علیه
السلام · پرسشنامه اعتیاد به اینترنت یانگ … مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلال
شخصیت
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | کانال مقاله
telegram.tgarticle.ir/post/49857.html‎Cached16 آوريل 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم مقاله
… پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه … مبانی نظری و
پیشینه پژوهش در باره اخلاق حرفه ای مبانی نظری و پیشینه پژوهش در …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت | آچار دانلود
a4file.ir/id/43593‎Cached8 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع اعتیاد به اینترنت توضیحات: فصل دوم …
ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA. …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش در باره حاکمیت شرکتی مبانی نظری و …
پیشینه تحقیق و مبانی نظری اعتیاد به اینترنت | سرزمین مقاله
articlekingdom.ir/html/5424‎Cached16 سپتامبر 2017 … مبانی نظری پایان نامه روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک در … مبانی
نظری و پیشینه پژوهش انگیزه، انگیزش و انگیزه پیشرفت در 41 …

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

× بستن تبلیغات